Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal 4 hónapja szüleimmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 4 hónapja szüleimmel élünk. Ami néha zavaro piszkálodások miatt. Páromot nem rég hívta a volt fönöke, hogy lenne munka és mehetne dolgozni. A munka vdéken lenne Erdőtarcsán. Együtt költöznénk oda. Hogy közöljem szüleimmel, hogy el költözöm?

Figyelt kérdés

normális válaszokat kérek

25/Nő


2011. aug. 4. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia anya költözök
2011. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hé ősők leléptem
2011. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy hete jelentettem be, hogy elköltözöm párom falujába, vagyis összeköltözünk... ennyit mondtam, anya összeköltözünk xy-nal. Erre anyukám csak annyit mondott viccesen, még jó hogy ülök :)24L
2011. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25 évesen már ideje külön élni.Én is szeretem a szüleim,de mikor hatajövök és becsukom magam után az ajtot na az az igazi.Felnöötél ideje külön élni.Ha a szüleid szeretnek akkor támogatnak,ha nem jön össze akkor meg tárt karokkal várnak:).sok sikert.Csak öszintén mond el neki,hogy itt az idő.
2011. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hazajövök,felnöttél:)
2011. aug. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem ertem,h miert izgulsz,h hogy mondd el szuleidnek,h elkoltoztok. Paroddal egyutt leultok a szuleiddel beszelni es elmondjatok,h parod munkat kapott videken es hogy ti odakoltoztok.
2011. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!