Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Ő most töltötte a tizenhetet,én decemberben fogom a tizenötöt,tudom,hogy nem eget rengető a korkülönbség,de valahogy "kicsinek" érzem magam mellette.
2011. aug. 5. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
A két év nem sok 18 év felett, de alatta igen!!!
2011. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

én 16/f vagyok ő 18/L

engem nem zavar:)

2011. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 10 év sem sok, ha téged nem zavar. ha igen... az más tészta.
2011. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sok, ha ez téged zavar. A párom és köztem több év korkülönbság van, de minket nem zavar. Már több éve egy pár vagyunk. Nem két szám fogja meghatározni a boldogságomat.
2011. aug. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem nem lehet általánosítani. Attól függ, hogy milyen természetűek vagytok. Van, aki tizenévesen tud felnőttként viselkedni, van aki még 30 fölött is gyerekes. Azt kell eldöntened, hogy Te jól érzed-e magad ebben a kapcsolatban, mert ha nem, akkor nem érdemes folytatni.
2011. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ne törődj a korkülönbséggel.
2011. aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Előfordulhat,hogy kisebbségi komplexusom van..Igazából azt szeretem annyira benne,hogy nagyon okos és mindenről lehet vele beszélni,de ennek az a hátulütője,hogy szinte semmi újat nem tudok neki mondani..
2011. aug. 5. 13:02
 8/12 anonim ***** válasza:

Volt a giminkben egy pár, a csaj volt az idősebb 2 évvel. Nagyon sokat röhögtünk rajtuk a hátuk mögött, hogy a csaj mikor elballagott és egyetemre ment (18 évesen), 16 éves kisgimis pasija volt. De ők nem törődtek ezzel.


Most volt az 5. évfordulójuk, boldogabbak, mint valaha, a srác 21, a csaj 23, így már fel sem tűnik a különbség.

2011. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha működik a kapcsolatotok, ne foglalkozz a korkülönbséggel. Barátom és én köztem 6év korkülönbség van, de ha együtt látnak minket, általában engem tartanak a főnöknek, mert én komolyabb vagyok :) Fel kellett nőni hozzá, ahhoz, hogy működjön, de nem bánom, mert így is önmagam maradtam, csak kicsit komolyabb verzióban :)

14/L

2011. aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Ha tényleg a saját érzésed szerint vagy kisebb, akkor tudod az igazi énedet adni neki szerepjátszás, kényelmetlenség nélkül? Mert ha igen, akkor meg nem gond.

De ha ugyanezt neki is elmondanád valahogy, talán rögtön kiderülne, mit vár el tőled.

2011. aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!