Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? SEGÍTSÉG szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? SEGÍTSÉG szerelmes vagyok

Figyelt kérdés
Én 13 éves vagyok és szerelmes egy 22 éves srácba!!ő itt dolgozik nálunk pincér!!!amikor megláttam mar abba a pillanatba megtetszett ő is szok rám mosolyogni !és mostanában igen nézeget!!mit csináljak?
2011. aug. 5. 16:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:
Megmondtam hogy nem akarok tőle sexet!!!!!!!nehéz?
2011. aug. 5. 19:37
 32/63 A kérdező kommentje:
Mondtam mar hogy nem akarok tőle sexet!!!nehéz?
2011. aug. 5. 19:39
 33/63 anonim ***** válasza:
Szerintem meg akarsz.
2011. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 A kérdező kommentje:
Nem értitek h nem!!!!minek néztek ti engem?
2011. aug. 5. 20:26
 35/63 anonim ***** válasza:

A nagy korkülönbség miatt valószínűleg nem fog összejönni (hacsak nem pedofil).

De ha akarsz neki egy jó napot, akkor dugasd meg magad vele a konyhában.

2011. aug. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 A kérdező kommentje:
Ki a franc találta ki ezt a dugasd meg magad a konyhába szöveget ?mert mar nagyon elegem van belőle !!
2011. aug. 5. 21:13
 37/63 A kérdező kommentje:
Amúgy még várom a valaszaitokat az előbb felhívott és azt kérdezte hogy hogy vagyok meg nem e hiányzik hogy nincs ott mondtam h nem és akkor halottam valamit mondott neki a csaja úgyhogy letette!!!!!
2011. aug. 5. 21:18
 38/63 A kérdező kommentje:
Akkor voltam a huje mikor én elkezdtem mosolyogni rá és eljátszották azt a "nemtudomlecsavarniacolakupakot" trüköt!!észre vette h nőn gyengén volt rajt és azt kérdezte h megis így helyettem !!!
2011. aug. 5. 21:21
 39/63 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz vele dugni,akkor dugj velem.+Egykoruak vagyunk xD
2011. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkivel egyszerűen csak nagyon tetszik és ezek szerint én is neki !!! Mert nagyon szokott mosolyogni és azért gorogbol hazatelefonalni azért mert nem engedett el velük az apám anyu elengedett volna azt mondta mehetek és ha akarok lehhetek külön agyba de nem muszáj
2011. aug. 5. 21:47
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!