Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja azt mindenki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja azt mindenki, hogy ha egy tapasztalt pasi összejön egy szűz csajjal, akkor a csaj otthagyja?

Figyelt kérdés
Barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, én szűz voltam mikor összejöttünk (én 20 ő 24)...most folyton azon parázik, hogy ott fogom hagyni, mert kíváncsi leszek, hogy milyen mással a szex. Én szeretem Őt.
2011. aug. 6. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
ott fogod hagyni kb 26 évesen, ha tényleg nagyon szereted. ha nem akkor 21.
2011. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Azért mondják, mert szerintük ki kell élnie magukat az embernek. Tehát szerintük az a lány (vagy akár fiú) aki lesátorozik annál a párjánál, akivel elvesztette a szüzességét, annak később más fog kelleni, mert kíváncsi lesz, kell neki az újdonság. De ez nem minden esetben válik igaz.

Mutasd meg neki mennyire szereted,és mond mindig neki hogy neked tényleg csak ő kell.

Szeressétek egymást gyerekek :)

2011. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Nézd meg, hányan maradtak együtt az első szexuális partnerükkel. Én pont ma este fogok elcsábítani egy csajt, aki három évvel ezelőtt szűzen jött össze a pasijával ;)
2011. aug. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, az én párom is tartott ettől. De nekem nem kell más.
2011. aug. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 ő 24 volt mikor összejöttünk, én voltam a szűz ő a tapasztalt persze, és már 3 éve együtt vagyunk. Nagyon szeretem, s nem akarom elhagyni, de bánom hogy előtte nem voltam senkivel. Ő meg csak parázik és parázik, hogy mikor jön el az az idő, hogy odébb állok.
2011. aug. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint kb. mindenki így van ezzel.:S
2011. aug. 9. 12:34
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora gyökérséget rég hallottam. xD
2011. nov. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is rég hallottam ekkora gyökérséget, nekem is volt szűz partnerem, de sosem aggódtam amiatt, hogy azért elhagy/megcsal, hogy kipróbálja mással is...


Lehet, hogy tapasztalt, de hogy nem magabiztos az tuti.

2013. ápr. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!