Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátsággal váltunk el, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátsággal váltunk el, de még is fáj. Szeretem. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Feltettem pár napja egy kérdést,ebből sok mindent megtudhattok.Tegnap reggel közölte velem hogy,belefáradt,és nem érzi amit kell.Mondtam neki hogy békével elengedlek....A szíem megszakad, a lelkem össze tört!!Tudom h elkellene foglalnom magam,de mivel?Még csak az első nap,kb 2-3 hét mire jobban leszek...Tuti bekattanok.Vagy kezdjek egy új kapcsolatba gyorsan??


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Vagy szerintetek,ha elmúlt az az érzése h elfáradt,akkor keresni fog??áhh inkább ezt gyorsan elhesselem mert ilyen úgy sem lesz.:'(


2011. aug. 7. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Elhiszem neked,hogy nehez,de ne feledd,Te is vagy valaki,nem csak valakinek a jatekszere. Sok idobe fog telni,nem is nyugtatlak,hiaba,de el kell felednek es egy ujat ,jobbat talalnod,es idovel rajossz,hogy jobb neked egy masikkal aki igazan megbecsul.
2011. aug. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszoló.Tudom hogy igazad van,de lelkileg teljesen a gödör szélén vagyok.Ma még csak az első nap,reménykedem h vissza jön pedig tudom hogy nem.Úgy érzem hogy nagyon kemény napok állnak előttem,és a próbléma az hogy nincs senkim akivel megbeszéljem:'(:'(
2011. aug. 7. 15:39
 3/9 anonim ***** válasza:
velem is ugyanez volt, én is túléltem, pedig ugyanezt éreztem mint te, nekem igazán az fájt, mikor utólag kellett megtudnom valaki mástól, hogy ő az egész kapcsolat alatt bizonytalan volt, holott nem ezt mutatta, meg megbeszéltük hogy barátok leszünk, ehhez képest meg bunkózott velem és szabályosan került, szóval nem érdemes bánkódni, de erre majd pár hét és te is rájössz
2011. aug. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Remélem és köszönöm!:)
2011. aug. 8. 01:39
 5/9 anonim válasza:

Hidd el tudom milyen amikor így érzed magad!

Én is most pont ebbe a helyzetbe vagyok és remélem hogy visszajön de sajnos nem fog...

Én már 2 hete hogy a gödör alján tengődök és nem tudok kimászni... Nekem sincs megbeszélni senkivel és nem nagyon bírom a dolgot. Nem azér mondom de te is leszel még ennél rosszaban is de túl fogod élni mert én is túlélem és ahogy már mondták...találj egy jobbat én is ezt fogom tenni. Kezd új életet!!!

2011. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hat , lehet nm hiszitek el de en ish igy vagyok :(( . Pont en ish 2 hete vagyok igy h vege a baratnomel :( . Es tenyleg nagyon rosz , csaak aba remenykedek h visza jon de nm fog 100 % . :( Nincs mit csinalni ezel ez igy van ezt tul kel elni mindeki azt monjda elfelejted , Lehet de mikor visza gondolsz egy nagyon szep pilanatra, szived szakad meg :(( nagyon roszzzz
2011. aug. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem az az igazi, akivel le tudnád élni az életed, hanem az, aki nélkül nem.


Ha valakit igazán szeretsz, engedd el. Ha visszajön hozzád, örökre a tiéd marad. De ha nem, akkor soha nem is volt igazán a tiéd......

2011. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

15:58 ha gondolod beszélgethetünk msnen!!


Utolsó ezekkel tisztában vagyok én is!

Nem mondom hogy nem fáj,de annyira nem amire számítottam Lehet belefáradtam én is az egészbe,leszarom:)

2011. aug. 9. 17:05
 9/9 anonim válasza:
Nagyon Szívesen beszélnék veled ha te is akkor lécc küldj egy msn címet a kovgel@freemail.hu címre. Köszi
2011. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!