Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az igazi szerelem, párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazi szerelem, párkapcsolat milyen?

Figyelt kérdés

Nos, én 21 éves vagyok, sosem volt barátom, 18-19 éves koromban kezdtek érdekelni a pasik, előtte nem akartam párkapcsolatot. Az elmúlt 1 évben totál rágörcsöltem, volt, aki bejött, volt, aki rámhajtott, nem lett pasim.

Igazából mindig volt (3 srác összesen) akiről jó volt álmodozni, totál mindent, de tudtam, hogy nem lesz köztünk semmi, akkor rámhajtott pár pasi, nem tetszettek, volt olyan, aki nem csak külsőleg nem jött be. Elég különleges, szó szerint álmodozó lány vagyok, nem kifejezetten csak romantikus, de álmodozó, azt mondják mások, hogy van a tekintetemben valami ártatlanság. Igazából, akikkel lehetett volna kapcsolatom tudtam, hogy nem képzelgek róluk, nem várom, hogy lássam őket. Most jutottam el oda, hogy mivel, már úgy érzem sosem válhat valóra az a tipikus tündérmese, amikor a lány álmodozik a hercegéről, aki majd belészeret, már nem is kell senki. Persze lehetne pasim, a külsőmmel minden oké, és belül is, csak úgy érzem nekem nem kell egy olyan élet, hogy vagyok valakivel csak, hogy legyen. Kicsit nehéz megfogalmaznom, szóval mindenki ismeri a tündérmeséket, nos az igazi szerelem, párkapcsolat olyan, vagy nincs olyan élő ember, akivel megtörtént? Mert akkor nekem sosem lesz senkim. Nekem csak plátói szerelmeim voltak, nem tudom ezeket az érzéseket át lehet-e élni valós kapcsolatban? Nálam eddig a valós kapcsolat a részemről való beletörődést jelentette volna, de azt nem akarom, akkor már örökre egyedül maradok, bár amitől a leginkább félek, az meg pont a magány.


2011. aug. 7. 18:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Csak úgy kiváncsi vagyok mit dolgozol vagy mit tanulsz és mit fogsz dolgozni?
2011. aug. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok, de igazán nem értem ennek mi köze hozzá.:O
2011. aug. 7. 19:02
 3/18 A kérdező kommentje:
Jah, és félreértés ne essen, abszolút nem vagyok kétségbe esve, tudom, hogy lehetne pasim, csak nekem a "csak legyen valakim" verzió nem kell. Igazi szerelmet akarok, amik a filmekben vannak, de ha azt nem kaphatom meg, mert nekem nem adatik meg, akkor nem kell más.
2011. aug. 7. 19:04
 4/18 anonim ***** válasza:
Kiváncsi lettem volna hogy mit vársz az élettől egyéb területeken. Most akkor titok szándékosan nem válaszoltál?
2011. aug. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Te mindenkit megkaphatsz.=)


ne kezdj selejtekkel, nehogy lesüllyed a normál emberek közé :DD


az a nő D:

2011. aug. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mi a csillagjegyed?
2011. aug. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Túl válogatós vagy, a legjóképűbb srácoknál nagy a konkurencia!
2011. aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Gazdaságtant tanulok, és bika a csillagjegyem. Nem vagyok amúgy egy elvolt emberke, érzékeny az vagyok, lehet ebbe a világba már az is baj...Jah, és tipikus nő sem vagyok, akinek semmi nem jó, bár mindig minden téren csak az a bizonyos kellett, amit kinéztem magamnak.
2011. aug. 7. 19:12
 9/18 anonim ***** válasza:
Na ez szimpi és mit szeretnél dolgozni, mivel foglalkoznál szívesen?
2011. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem a legjobbképűbb pasik voltak ők....számomra persze igen, de tudom én, hogy nem mindenkinek tetszettek ők sem.
2011. aug. 7. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!