Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 3 hónapja vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 3 hónapja vagyok együtt, és azt mondta hogy hullámzó még ez a kapcsolat. Szerintetek ebből ki fog alakulni egyszer egy igaz szerelem?

Figyelt kérdés

nagyon jól megvagyunk, van közös témánk, csak egy baj van, mégpedig az, hogy messze lakunk egymástól és így hetente tudunk találkozni.

Nagyon érdekelne a véleményeitek :)


2011. aug. 7. 22:40
 1/9 jogobella69 ***** válasza:
82%
nem fog menni ne sértődj meg. tapasztalat
2011. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nektek a távolság miatt nem működött?
2011. aug. 7. 22:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ó nehogy már 1 negativ visszajelzés miatt változzon a kapcsolatba fektetett bizalmad :) egyedül azon mulik hogy miket éltek megy együtt, hogy kezelitek az akadályokat, összetüzésbe keveredtek-e az apró dolgokon. Ha most ugy néz ki minden rendben, akkor csak élvezd a vele töltött időt, még ha 1 héten csak 1szer van rá alkalom akkor is. van egy ismerősöm akinek a barátnője külföldön lakott, most volt az eljegyzésük, szoval nehéz kitartani, de ki lehet. kiderül majd hogy megéri-e.
2011. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
miért ne működhetne? simán esélyes:)
2011. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 jogobella69 ***** válasza:
egye f@xom leírom :D. 100 km re lakott hétvégente találkoztunk. nagyrészt msn en ment a dolog. egy ideig egész jó és tartható egész addig amíg mindenben egyetértetek.telefonon nem lehet egy vitát vagy egy problémát normálisan megoldani. nekünk fél évig ment. és nem miattam lett vége =)
2011. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 jogobella69 ***** válasza:
Na és visszatérve. Igen szerelmes leszel nem is kicsit a távolság miatt és az miatt hogy keveset fogod látni. De egy idő után nagyon benne lesz az hogy kínlódni fogsz mert keveset látod és nagyon hiányzik.De ettől függetlenül ugyanezt csináltam volna ha vissza tudnék menni egy évet az időbe:D. Szerintem megérte. egyéb kérdés?
2011. aug. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
megelégszem ennyivel:) köszönöm szépen nektek:)
2011. aug. 7. 23:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Több mint 3évig jártam az exemmel köztünk is 100 km volt, és végül nem a távolság miatt lett vége...
2011. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, már nem vagytok együtt, de tapasztalatból mondom, ha egy pasi ilyenekkel ködösít, hogy "hullámzó" a kapcsolat, akkor tuti, hogy nem szerelmes. 3 hónap után kéne legjobban tombolnia a szerelemnek. Ha pedig most nem szerelmes, akkor nem is lesz az. Max meg fog nagyon kedvelni, megszokja a társaágodat, ha szexuálisan vonzod, szívesen le fog veled feküdni, de amint betalálja a nagy szerelem egy másik lány személyében, úgy otthagy mint eb a szarát.
2012. jan. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!