Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan igaz szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan igaz szerelem, mint a filmekben, valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy tűzön-vízen át mindenben kitartanak egymás mellett, őszintén szeretik egymást, van ilyen?

Én eddig még csak felszínes kapcsolatokat éltem át, hogy elvoltunk, de semmi több, és nincs is ismerősöm, akinek filmekbe illő párkapcsolata lenne.

Esetleg jöttél már össze úgy valakivel, hogy úgy érezted olyan, mint egy mesében?


2011. aug. 8. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

A filmek nem a valóságot mutatják. Néhány órásak csak.

Azzal viszont egyet kell értenem, hogy sok kapcsolat olyan eröltetett, szánalmas.

2011. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Nekem még nem volt ilyen kapcsolaton, de szerintem létezik! (:
2011. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Létezik bizony.
2011. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Hailey13 ***** válasza:
szerintem igen, vagy legalábbis remélem:D
2011. aug. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Létezik!! Én ismerek ilyen párokat. Eléggé belelátok a kapcsolatukba, tehát nem csak külső szemlélőként mondom. :)
2011. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Létezik! És szerencsére én pont kifogtam egy ilyet :)
2011. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Létezik. Lassan egy éve én is ilyen kapcsolatban vagyok.:)
2011. aug. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ritka az ilyen kapcsolat, azért mert az emberek nem megfelelő szempontok alapján választanak párt maguknak.
2011. aug. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Zuperapuka ***** válasza:
0%
Aki azt mondja, hogy létezik, az egy kis tini p*csa!
2011. aug. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Vagy éppen fordítva, aki azt mondja, hogy nem létezik, az egy elkeseredett szerencsétlen ember. Szerintem gondolkozz el ezen.
2011. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!