Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, mi a legszebb bók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mi a legszebb bók, amit egy pasitól hallottatok?

Figyelt kérdés
Elárulom, hogy életem legszebb bókja az volt, amikor azt mondták, hogy: jó a humorérzékem. Elképesztően boldog voltam.
2011. aug. 9. 02:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Rajtad kivül nincs más ezen a Földön amiért élni érdemes. :)

például ez :D

2011. aug. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
én annak örülök a legjobban ha a pasim azt mondja nekem hogy szeret *-*
2011. aug. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
jobban szopsz mint az elozo barátnoim egyuttvéve
2011. aug. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
én szeretem, ha azt mondják, hogy érdekes lány vagyok és nem tudnak senkihez sem hasonlítani és olyan vagyok, mint ha nem is lennék igaz, és ha éppen részegen filózgatok akkor is csodálattal néz rám és azt mondja ilyeneket még nem mondott nő neki és ha először szexelünk, akkor is azt mondja, hogy elképesztően jó velem a szex és furcsa, hogy először vagyunk együtt, meg, hogy elképesztően jó hozzámbújni és közben úgy néz rám, mintha valami csoda lennék. ez elég jól esik :D
2011. aug. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

amikor a barátom először mutatott be egy haverjának, pár szót váltottunk, aztán odasúgta a barátomnak, hogy "nagggyon jócsaj, ügyelj rá" :)

meg azok a pillanatok, amikor csak néz rám percekig..minden csodálata a szemében tükröződik..az arcára van írva a szeretete, és még megszólalnia sem kell ahhoz, hogy ezt tudjam..(:

16/L

2011. aug. 9. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sok bókot kaptam már. ^^

bár csak azokat jegyeztem meg.amik szívből jöttek...pl:

Minden eggyes porcikád imádom... meg hogy * sose láttam még ilyen szépet...* * a világ minden kincse se ér annyit,amennyit a te pillantásod ér nekem...* és még volt egy pár.

DE a legjobb,ha már a szemében látom...hogy mit érez.

2011. aug. 9. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 pusztulatos póniló ***** válasza:
100%
Nekem az a legnagyobb bók, ahogy rám néz :)
2011. aug. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
"Büszke vagyok rá,hogy ilyen barátnőm van"
2011. aug. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
A pasim barátai megkérdezték nincs e ikertestvérem? és mikor közöltem h nincs nagyon szomoruak voltak:D
2011. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan jó, hogy itt vagy"

nem éppen bók, de jól esett.

2011. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!