Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sikerulhet ez? Bovebben lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xaba89 kérdése:

Sikerulhet ez? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Baratnom ket hettel ezelott szakitott velem mert osszevesztunk az egyik baratnojen es ugymond utana veszekedtunk sokat.De megmaradtunk baratoknak amit en nagyon rosszul viselek. Nos van egy otletem a visszaszerzesere.Egy faluban lakuk ahol lesz augusztus vegen egy fesztival es ott lesz majd este a koncertek utan szabadteri diszko.En beszeltem a DJvel hogy majd mikor kezdodik a diszko akkor kernek egy szamot neki es mellette egy csokor viragot kuldenek neki amit a szinpadon a Dj adna at a baratnomnek. A zene keres meg ugy lenne hogy : Egy zenet kuld XY nak egy szerelmes fiu aki szeretne meg egy eselyt kapni , vagy vlmi hasonlo. Mit gondoltok sikerulhet? A lanyoknak bejon az ilyen?
2011. aug. 9. 19:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Hm. Lehet, hogy a csaj lelép a DJ-vel.
2011. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ötlet nem rossz egy próbát megér hátha rábukik ;)
2011. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább 2 variáció van: Vagy nagyon meghatódik, és hurráhappysunshine, vagy nagyon zavarba jön/nem tud mit kezdeni, és a nyilvános "szerepeltetés" miatt megorrol rád, és a barátság se biztos, hogy megmarad.


Jellemétől függ, persze, hogy mennyire lesz végletes a válasza

2011. aug. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mehet! :)
2011. aug. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%

Bocs ha ünneprontó vagyok, de az ilyenek általában csak a filmekben sülnek el jól...a valóságban csak ritkán jön be :S

Inkább próbáld megoldani a problémát ami miatt szakítottatok, az többet ér mint egy csokor.

2011. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó az egész, csak a csokrot te add át!! Az nem jo ha a DJ adja, ez a te dolgod.
2011. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
igaz:D a csokor akkor marad nekem:D kosz a valaszokat:D
2011. aug. 9. 20:49
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
És ha addig összeszed valakit? :S erre figyelj nehogy aztán kellemetlen helyzetbe kerülj.Egyébként tetszik az ötlet (:
2011. aug. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
sztem nem fog osszeszedni... ha meg megis akkor lefujom... orultseg az egesz de az orulet es a szerelem kozt nagyon keves kulonbseg van
2011. aug. 10. 17:05
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy miért vesztetek össze, de én totál odamennék hozzád és megcsókolnálak, nekem nagyon bejön az ötleted. :)

Sok sikert :)

2011. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!