Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ex barátnőm depressziós, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex barátnőm depressziós, mit csináljak? Hihetetlenül makacs, és nem mondja el érzéseit, vagy hogy esetleg mi bántja.

Figyelt kérdés

Ex barátnőm kb 2 hónapja szakított velem. Mert állítása szerinte nem szeret már. 1 évig jártunk. Én még nagyon szeretem! Szakítás után első 1 hónapban jól elvoltunk beszélgettünk, találkozgattunk. Én vissza akartam kapni, de ezt ő nem akarta, azt akarta legyünk csak barátok.

Másfél hónap után feladtam, és belenyugodtam, hogy csak barátok vagyunk, ezt mondtam is neki. Azóta alig beszél velem, szerelmes idézeteket tesz ki facebookra, nem jár sehová, tiszta depressziós! De asnyira hihetetlenül makacs, hogy talán be sem meri vallani mit érez... Mit tegyek?


2011. aug. 11. 17:46
 1/9 Abidos ***** válasza:

:D az emberek egy nagy csoportja csak azután veszi észre mit vesztett miután már nincs rá mód hogy visszacsinálja.

szerezz egy barát barátnőt aki eljátssza neki hogy a csajod ha jól csináljátok és tényleg utánad eszi a bánat ettől majd túljut a holtponton utána megrendezett szakítás bánatos egyéb ha erre nem harap rá akkor nem az elvesztésed miatt kesereg.

2011. aug. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Állj ki elé, ne fb-n írj rá, hogy te szereted, és nem érdekel ami mostanábam történt..ha nemet mond, megérdemli h egy életre egyedül maradjon, mondjuk már azért is, amiért szakított veled..nekem is ilyen bajom volt 3 hete h már nem éreztem annyira, h szeret a barátom, megbeszéltük, és az elmúlt hónapok legszebb hetei voltak a mostaniak
2011. aug. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Éld az életed, ne keresd, ha ő keres, legyél barátságos, de ne mutasd ki, hogy szeretnéd újrakezdeni. Pár hét és kezdeményezi a békülést...
2011. aug. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem..ki kell mondani amit érzünk, és utána nem kétségek között élni, mert a lányok, elég hülyék, és várunk a fiúkra..pedig nem kéne..de ez lehet jele lenne, hogy még igenis szereted, és ő erre a jelre vár!!
2011. aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
HP. Nem Herripotter, hanem tudodmi. De lehet, hogy te vagy a HF, hogy nem lépsz tovább, ha lapátra tett, hát szedje egyedül a parazsat.
2011. aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megkapta a jelet, erre az volt a válasza, hogy legyenek csak barátok. Amint képbe a lehetőség, hogy már nem úgy tekint rá, hanem megpróbál tovább lépni, egyből jött a depresszió...egyszerűen azt kell bebizonyítani, hogy az életed nélküle is megy tovább, benne pedig sajnos megfogalmazódik a gondolat, hogy nem tud nélküled élni. :) Ne keresd, meglátod jelentkezni fog...ha nem, akkor még mindig keresheted te, a lényeg, hogy a baráti vonalat erőltesd.
2011. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jó válaszokat adtatok mind! Köszönöm nektek. Akkor egyenlőre maradok csak barát, kedves leszek vele, és remélem pár hét múlva ő fog keresni engem! Ha mégsem, megmondom mit érzek lesz ami lesz!
2011. aug. 11. 19:05
 8/9 anonim ***** válasza:
na mi lett, Brian?
2012. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végleges szakítás. Azóta csak hébe hóba beszélünk.
2013. aug. 5. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!