Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A legjobb Barátomba azt hiszem szerelmes vagyok, de nem merek lépni mert félek hogy akkor már nem leszünk jóban .

Figyelt kérdés
Szerintem ő is vonzódik hozzám .... igazából már átléptük a Barátság határát mert sokat találkozgatunk kettesben és akkor smárolunk egyfolytában ... de ő azt mondja hogy csak azért mert ez mindkettőnknek jó és nincs kötöttség .... de én szeretném ha lenne köztünk valami komolyabb. De miközben sokat találkozgatunk mindig zaklat hogy keressek neki barátnőt . Mit tegyek ???
2011. aug. 11. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
XD már nem vagyot barátok ha smárolgatook vagy nálatok a wsmárloás nem jelent csak barátságot ?18/F
2011. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van de nem tudom hova tenni ezt a helyzetet... a barátaink mindig kombinálnak minket és őt úgy látom zavarja ... és ez az egész egy fogadásból indult...szóval tényleg nem tudom mi van vagy hogy mit csináljak
2011. aug. 11. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a legegyszerűbb ha nyíltan rákérdezel.Mondd meg neki,hogy részedről okés lenne a dolog.Ennyi.Ha esetleg ő nemet mond,hát ...legalább tisztul a kép.
2011. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a gond hogy félek nyiltam beszélni vele erről nehogy tönkre menjen a Barátságunk ... Mert tényleg nagyon kár lenne érte ... az jelent valamit hogy mindig aggódik értem ?? Nem rég összekellet varrni a lábamat és akkor is mindig rámszólt hogy inkább pihenjek vagy hogy vigyázzak magamra de lehet hogy csak bűntudata volt mert a szeme láttára történt a baleset ???
2011. aug. 11. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:
pont ez a baj,hogy felsz nyiltan beszelni rolla.
2011. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de nem tudom hova tenni a viselkedését ... sokszor mondja hogy kövér vagyok pedig szerintem nem vagyok az (167cm, 65kg) de izmos vagyok ...meg neki amúgy a csontváz lányok jönnek be ... de közben meg jeleket ad meg sokszor mondja hogy szeret ... de nem csak nekem hanem a közeli barátainknak is akik mind lányok ... de egyik lánnyal sem csinálja ezt amit velem .. minden nap beszélünk mindig tudjuk mit csinál a másik és mindig mindent megosztunk a másikkal ... szóval már tényleg nem értek semmit
2011. aug. 11. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!