Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Asszony elhív SP koncertre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszony elhív SP koncertre még most se hiszem el?

Figyelt kérdés
Barátnőm ma kis hezitálás után ugyan de kimondta, hogy szeretné ha elmennék vele SP koncertre... Nem viccelek szó szerint ezt mondta. Bennem hirtelen a sz@r is megfagyott és azt mondtam hogy buz!nak nézel? Most meg megsértődött. Ha valaki megtudná hogy én ilyet csinálok letagadná azt is hogy ismer. Már az is érdekes hogy miért akar az asszony oda menni tán én nem vagyok elég mert neki espé kell?
2011. aug. 16. 19:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
én se :\ el ne menny!
2011. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Szakíts vele, féltékeny is lehetnél ezért amúgy, mert SP-t jobb pasinak tartja, mint téged!
2011. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

Örülj neki, hogy legalább nem egyedül akar menni. Ez az egyetlen pozitívum ebben a kérésben. Úgy kellett volna neki válaszolni, hogy ne haragudj, rühellem sp-t és nem akarok égni a koncerten, de azért te menjél nyugodtan.

Elég rideg a barátnőd xD

2011. aug. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Menj el, és fejezd ki hódolatodat egy kalasnyikovval, majd mond az asszonynak, hogy "most mi a baj van itt vagyok nem?
2011. aug. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

De, menj el, vigyél magaddal Sajtos Párizsit, és vágd jól pofán.


Az asszonyt is és SP-t is, merthogy hát ez a monogramja :-D

2011. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
azt gondoltam zsarolni fogom elmegyek én meg akkor mittomén Wolf Kati koncertre vagy valami
2011. aug. 16. 19:32
 7/18 anonim ***** válasza:
55%

ha nekem ilyen barátnőm lenne és fiú lennék sztem már rég elhagytam volna...


19/l

2011. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
így akar téged megalázni
2011. aug. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%

Apám itt csak egy dolgot tehetsz! Este csapd fel a csini pink bőrtangádat, vedd a kezedbe a műbránered és énekeld el neki kéjes hangon hörögve hogy "a nevem SP, lehet nem ismerős neked, a nevem SP, lehet csak két betű neked,a nevem SP, lehet a barátnőd szeret,Srácok hé, a szoba nem tőlem meleg!"

Nálam bejött és a Nyuszifülnek is!


Fluor voltam

2011. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%
Cserébe kérj tőle valamit az ágyban, amit nem akar megcsinálni. Anál, pisi, kaki, akármi, lol.
2011. aug. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!