Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Oké tudom gyerekes húzás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oké tudom gyerekes húzás volt. De most komolyan nem érdeklem, és nem is féltékeny rám?

Figyelt kérdés

a barátommal ma összekaptunk, alig törödött ma velem.

Most kiirtam msnre hogy nincs a gépnél "(L)Vele vagyok:)"

erre rámir és kérdezi hogy "Irtam neked msnen megkaptad? hogyvagy? nemis beszélsz már velem?"

Mondom mivan, eddig nem törödtél velem, féltékeny vagy?

erre Ő: Én mire? a kiirásodra, ugyanmár, csak bosszantásbol irtad ki habár lehet, h tévedek...

És még mostis ír...


Ezt nem hiszem el... most komolyan elhiszi magárol hogy nem vehetne el tőle senki, és ő könnyen féltékennyé tehet mert sajna az vagyok... de elhisz magáról hogy csak az övé lehetek bármit tesz?

ez irritál, milyen egoista.

KICSIT JÓLENNE HA Ő IS ÉREZNÉ MILYEN A FÉLTÉKENYSÉG CSAK EGY PICIKÉT...HOGYAN TEGYEM?


2011. aug. 17. 20:04
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

ne hordjatok le, nem vagyok gonosz... meg rosszakaró csak azt akartam volna hogy a mai nemtörődömség után kicsit teperjen értem, ezért irtam ki ezt.

De ennyire egoista és ennyire biztos a dolgában???:O Ez zavar... ugy érzi el sem veszíthet mert biztos pont vagyok neki.

OKÉ NEM JÓ A FÉLTÉKENYSÉG, DE MOST MEGÉRDEMELNÉ AZ EGOISTA FEJÉVEL, HIGGYÉTEK EL!!!! KÉRLEK ADJATOK 1-2 TIPPET, AMIT HA LÉPEK LÁTOM-E H FÉLTÉKENY VAGY SEM.... KÖNYÖRGÖM, KICSIT VISSZÁBB AKAROK VENNI AZ EGOJÁBÓL.

2011. aug. 17. 20:06
 2/31 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség.

Láthatjuk manapság, mit tesz a féltékenység. Arról győződj meg inkább, szeret? Érzed azt?

Rendes veled, megbízható? Ha valamivel féltékennyé próbálod tenni, pl. másik pasi, el is veszítheted.

2011. aug. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak sejti, hogy ennyire ostoba és gyerekes vagy, és ennyire átlátszó, mert igen, ennyire átlátszó a dolog.
2011. aug. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Értelmesen beszélgetni próbáltál már vele?? Az szokott segíteni...Mondd el neki a problémádat, és ha ennyire kiakadsz ezen, akkor kérdezd meg, hogy mit gondol, elvehet-e téged tőle bárki is...

18/L

2011. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

oké oké... könyörgöm csak most az 1x adjatok nekem tippeket hogy mivel éreztethetem vele azt hogy elveszíthet engem??

Mert Ő már régen csinált ilyet, persze nem csalt meg, csak sokszor voltam már féltékeny... ebből leszűrte hogy Ő tutira fontos nekem.

De olyan egoista... nagyon biztos magában! És ez zavar... ez kb olyan hogy Ő bármit megtehet mert tudja hogy engem zavar de Őt semmisem zavarja...még az sem ha pl nem foglalkozik velem és mással lennék?:(

EGY KICSIT SE LEHET FÉLTÉKENNYÉ TENNI??? OLYAN NINCS

2011. aug. 17. 20:16
 6/31 A kérdező kommentje:

kicsit éreztetni akarom vele hogy igenis engem is elveszíthet kapjon már észbe! Mindig én lépek meg minden... és ha ridegebb vagyok egyből kérdi mibajom??? Bezzeg ha Ő rideg mint mindig azt ne merjem megkérdezni, mert ugyse mondja el.

Jaj holnap megyünk horgászni...nemtudom HOGYAN VISELKEDJEK? nemtudom...alapból kevés az önbizalmam, ugy érzem nem vagyok neki fontos:( akit szeretünk azt azért kicsit féltjük. De mit tegyek hogy jobban teperjen és többet keressen stb?

2011. aug. 17. 20:19
 7/31 anonim ***** válasza:
Ez egyrészt nagyon gyerekes, másrészt rohadt rossz kapcsolat lenne ha azért mert kiírtad, hogy vele(L) egyből arra gondolna pasival vagy, nekem se jutna eszembe egyből ez, harmadrészt ha nagyon mélyre akarsz sülyedni kérj meg valami pasi ismerősődet, hogy pl facen a képeid alá írkáljon neked már kedveset és nyomuljon, de szerintem ez nagyon gyerekes..
2011. aug. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
esetleg ezt a gyerekes húzást hogyan alakíthatnám mégis az én javamra? Csak arra vagyok kiváncsi hogy tényleg nem féltékeny-e? ennyi az egész. TIPP?
2011. aug. 17. 20:20
 9/31 anonim ***** válasza:
94%
10 évesen még nem kellene pasizni.
2011. aug. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Tényleg gyerekes húzás volt, de valamilyen szinten megértelek:( Velem is ilyen a párom semmire se féltékeny és ez engem is idegesít, mert én meg féltékeny típus vagyok és nem tudja milyen rossz érzés. Én nem próbáltam féltékennyé tenni sose, hanem megbeszéltem vele miért ilyen és utána egyből megnyugodtam:) mondta, hogy tudja hogy nem féltékeny és tudja, hogy ez furcsa, de tudja, hogy nagyon szeretem és hogy sose csalnám meg. Azt mondta, hogy nála úgyis csak egy esélyem van, ha megcsalom vége, de azt is tudja, hogy sose lennék erre képes. Akkor féltékeny, ha egy buliba egy pasi taperolni kezd, de olyankor is csak mérgesen néz a srácra, vagy elküldi a fenébe és ennyi. Nekem is rossz volt, hogy nem féltékeny de miután erről már beszélgettünk (nem is egyszer) már elfogadtam. Ő alapból se egy féltékeny típus. Szerintem a párodnál is ez van. Ilyen hülyeségeket ne csinálj, mert csak elveszíted, próbáld meg te is így megbeszélni vele, mint én. Én is elmondtam miért vagyok féltékeny és ő is megértett, illetve ő is, hogy miért nem és én is megvilágosodtam:) És a beszélgetés utána egyből jól éreztem magam:)

20/L

2011. aug. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!