Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám a barátomat visszakapni? Azt mondja hogy jelenleg nem velem képzeli el a jővőjét, viszont mégsem képes elhagyni. Lehet hogy csak "elvan" velem, vagy tényleg nem tudja jelenleg mi legyen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyet mondott volna a párom lapát lett volna. Milyen megalázó, megálló vagy, amíg nem talál jobbat, és még arra se méltat, hogy színleljen.
2011. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azonnal kitenném a szűrét! Mit képzel?? Szakíts vele minél előbb, ne állj vele szóba jó sokáig. Majd akkor rájön, hogy nagy hibát követett el! Velem is volt ilyen. Hatásos volt nagyon, azóta minden rendben. :P
2011. aug. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

szegény kicsi lány, ugyanúgy jártál, ahogy én...

nem tudod visszakapni, hisz sosem volt a tied. :(

nekem is ilyeneket mondott az exem, hogy nem bír elhagyni, nem velem képzeli el a jövőjét.

nagyon szerelmes voltam, nem vettem észre hogy neki csak játékszer vagyok.

nyűglődött velem sokáig, aztán talált 1 gazdag ronda csajt, akivel el tudja képzelni a jövőjét. -.-

de azért még kérlelt hogy találkozzunk titokban...egyszer kétszer találkoztunk, de a szeretőjének akart.

most lett elegem, hátatfordítottam neki örökre.

vesztettem, de legalább büszkén.

21/L

2011. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy legalább elmondta, az én exem nem mondta ki de az utóbbi időben éreztem és ezért is lett vége.

Tudnál megalkuvásban élni egy kapcsolatban, úgy, hogy tudod bármikor lepattinthat, ha talál nálad jobbat?

Fog ő valaha törődni a kapcsolatotokkal úgy igazán a közös célokkal és a te boldogságoddal?

Legyen annyi önbecsülésed, hogy elhagyod és vissza se nézel!Hidd el nem éri meg ilyen alak mellett az idődet és a legszebb éveidet pazarolni!

2011. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
olyan vagy mint egy kényelmes kocsi, amit előbb-utóbb lecserélnek. ne várj csodákat, nem akar tőled semmit!
2011. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!