Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy visszakapjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy visszakapjam?

Figyelt kérdés

Mi már oviskorunk óta ismerjük egymást, általánosban is osztálytársak voltunk..és igazából nekem ő volt az a fiú akinek bármit elmondhatok.jó barátok voltunk. Soha nem ölelt vagy puszilt meg...meg igazából semmi nem volt de néha mégis úgyéreztem h többet akar (nem mondta de mindíg a nyomoban volt, egyik lánnyal sem volt olyan kedves mint velem stb.) de én nem vonzódtam hozzá..ő nem valotta be így nem lett semmi. Ugyanabba a városba mentünk továbbtanulni és lett egy közös baráti táraságunk is akikkel néha eljártunk szórakozni. Már nem volt olyan közvetlen a viszonyunk de még mindíg éreztem hogy vonzódik hozzám és talán akar valamit...ő az a bunkó típus..csak velem volt kedves (amiko fázok ideadja a pulcsiját, meghallgat).Nekem is kezdett tetszeni a dolog...nemsokra voltunk tőle h összejöjjünk, de akkor összevesztünk. (ez nálunk teljesen hétköznapi..igazából állandóan szekáljuk egymást de csak olyan viccesen) De akkor tényleg összekaptunk...1 hónapig egyáltalán nem is beszéltünk..1 hónap után a haverja közölte velem h barátnője van (összejött egy olyan csajjal aki azelőtt hiába próbálkozott nála!!)Nagyon rosszul esett de persze nem mutattam..nem akartam h tudja...arra gondoltam h biztos csak idegesíteni akar. Abban reménykedtem h szakítanak...de nem...kibékültünk...majd megint összeveszteünk..és megint kibékültünk...majd megint összevesztünk...ezt így megy lassan egy éve...egyszerűen nem bírjuk egymás nélkül...de ha találkozunk mindíg összeveszés a vége. egyszerűen nem értem őt...amikor épp jóban vagyunk akkor minden olyan mint régen...elhív este sétálni...suli után hazakísér..és féltékeny ha más fiúval lát. De miért csinálja ezt ha közben barátnője van már majdnem 1 ÉVE?! Ja és elfelejtettem írni h csak olyankor kedves velem ha 2-en vagyunk...ha többen akkor bunkózik. Tudom hogy nem közömbös irántam..de akkor mégis miért van azzal a csajjal?! Az a lány nem is ismeri őt...de ha őt választotta akkor mégis miért csinálja ezt velem mért kér mindíg bocsánatot mért féltékenykedik?

Mit tegyek h minden a régi legyen..annyira hiányzik...:'(

15/L


2011. aug. 18. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ez olyan se veled se nélküled helyzet

jobban jársz ha őszinte vagy mikor egyszer hazakísér mond el neki mit érzel különben egy életen át az fog a fejedben járni hogy mi lett volna ha elmondod mit érzel vágj bele ha tényleg szereted ne szégyelld az érzéseid!! :) én már csak tudom

2011. aug. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Panda Péter ***** válasza:
így végigolvasva, jobban jársz ha inkább elkerülöd a fickót. ha egy baráti kapcsolat is ilyen nyögvenyelősen megy akkor szerinted milyen lenne egy párkapcsolat? sokkal rosszabb. majd találsz másik srácot.
2011. aug. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

1. válaszolónak: az az igazság h már rengetegszer közel jártunk hozzá hogy elmondjuk (ismerem...láttam rajta h ő is akarná) de nem megy...ott a barátnője...teljesen lekorlátozza..ha nemlenne ott a csaj minden sokkal könnyebb lenne...viszont látom h a kapcsolatukkal minden teljesen rendben..a srácnak esze ágában sincs szakítani...em jó ez így...tudom h nem engem választana :/

2. válaszoló: talán igazad van...épp ezt próbálom tenni..már 2 hónapja nem láttam és semmilyen formában nem kommunikáltam vele..de már egyszerűen nem bíron...minden este vele álmodok..hiányik :'(

2011. aug. 18. 00:24
 4/5 Panda Péter ***** válasza:
pedig ha elgyengülsz, rácsesztél. ne akarj egy olyan ember rabja lenni akivel nincs normális jövője egy kapcsolatnak. 15 vagy, gyakorlatilag előtted az élet.
2011. aug. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És ha szakítanak a csajjal akkor szerintetek még van esélye a dolognak?
2011. aug. 24. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!