Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem magamat. Könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem magamat. Könnyen szerelmes tudok lenni, és ha már enyém a pasi, utána nem kell:S így megy ez hetente. Talán a korom miatt van, h éretlen lennék még 1 igazi kapcsolatra? (15éves lány vagyok)

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt volt az igazi nagy szerelmem, eléggé rosszul esett.. de két hétnél nem tartott tovább, otthagyott minden szó nélkül, azota köszönni se tud.(pedig elég gyakran lát...) én nagyon szerelmes voltam belé! probálom elfelejteni, de akármekkora bunkó is, még mindig elég sokat gondolok rá:/ talán túlságosan is.

Lehet hogy más fiúkban is őt keresem?

De egyszerűen... már kezdem hülyepics*nak érezni magam, hogy mindig mással 'kavarok'. Mert télleg...úgy érzem szeretem, de ha már enyém, nem kell:S


2011. aug. 18. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok...csak a ruhákkal. elösször meglátom akkor nagyon érdekes és elképzelem milyen lenne rajtam, aztán megveszem és már nem is tetszik annyira. szerintem veled is ez a helyzet csak a pasikkal, még nem tudod értékelni őket rendesen.
2011. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hetente váltogatod a pasikat 15 évesen? Jó nagy ribanc lehetsz..
2011. aug. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
13 évesen igazi nagy szerelem? az igen asd
2011. aug. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi első válaszolo:)


azért ez fáj h ribanc:/ mert most mit mondjak? szexuális kapcsolatot nem létesítettem, és egyenlőre még nem is akarok !!!!!! amelyik pasi úgy indult h érthetően az volt neki a lényeg, szóba se álltam vele:/

de ez így hosszú, nem tudom hogy mondjam.

2011. aug. 18. 14:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ha igazán szerelmes lennél, akkor nem hetente lennél az. Úgyhogy azt már tisztázhatjuk, hogy te nem vagy szerelmes ezekbe a pasikba. A régi fiúddal próbáld meg a találkozások számát minimalizálni, le lesd közösségi oldalakon (mérget vennék rá, hogy sunyiban ezt csinálod) és fogadd el, hogy elmúlt. Lesz még neked ténylegesen igazi szerelmed, hajajj:) Ezeket a kavarásokat pedig ne műveld, mert nem kell mindenáron pasi, másrészt pedig tényleg rossz fényt vet rád. Annak add magad, akit majd tényleg szeretni fogsz.
2011. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
*ne lesd
2011. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod:)

hát ami azt illeti.. :/ Igaz... de pár nappal ezelőtt kitöröltem az ismerőseim közül(Y) szóval már haladok.xD de most amúgy télleg... ezért már büszke vagyok magamra:)

Rendben:)

2011. aug. 19. 11:01
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
13 évesen szerelmes még biztos nem voltál.. ezek a mostaniak sem szerelmek, hanem fellángolások. Ha szerelem lenne, hidd el nem múlna el 1 hét alatt.. És ne kavarj össze-vissza, mert tényleg ribanccá válsz majd a végére. Ha majd eljön az igazi, azt úgyis tudni fogod, és csak vele legyél, ne másokkal.
2011. nov. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!