Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a buta liba? Vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a buta liba? Vagy a sors fintora ez az egész?

Figyelt kérdés

Volt tavaly 1 srác,akinek tetszettem.De azelőtt pedig ő tetszett nekem,és még ő nem is tudott róla :).Aztán 1x voltunk randizni.A randin viszont alig mert szólni, látszott h zavarban volt :).Aztán pedig szerelmet vallott:).. De nem jöttünk össze:S.. féltünk mindketten..msnen is elvoltunk,de hirtelen elkezdett bunkóvá,ill féltékennyé válni :S.Akkor kiábrándultam belőle. Láttam hogy melyik haverjával van mindig,és a fiúcska mindig rámmosolygott amikor odanéztem :).Én pedig felvettem msnre xD.A másik fiú,akiről elsőként beszéltem,pedig megharagudott sztem.Odavolt értem azelőtt.. Aztán pedig a másik fiúval is randiztam,2x is,elvileg úgyvolt h alakul vele a dolog, de aztán mégse.:S. A többi barátjának aztmondta mindig h tetszem neki, meg h aranyos vagyok,ilyesmi.:) Én persze örültem neki:D.. Bnőm felvette msnre, és asszem mindent elszúrt ezzel:S.A fiú még aznap rámírt msnen, és közölte h ő nem akar komoly kapcsolatot, és h maradjunk barátok....(tudni kell a fiúról h nagyon félénk,és nem tapasztalt semmien téren).Magamon pedig egyre inkább azt veszem észre,h az a fiú, akiről először beszéltem,hiányzik,és suliban is mindig őt bámulom :|... Mi történt velem?:S

Mihez kezdjek? Nem nagyon mernék az "első" fiunál kezdeményezni, mert félek h mindkettő k*nak tartana.. :S

Segítsééég!


2009. ápr. 15. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

"Láttam hogy melyik haverjával van mindig,és a fiúcska mindig rámmosolygott amikor odanéztem :).Én pedig felvettem msnre xD"

Na ezzel a résszel én nem dicsekednék.. Válaszolva a kérdésre nem lenne furcsa ha k*rvának tartanának, mert ez egyáltalán nem szép dolog

2009. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

am kedves válaszoló.. nem mintha más nem ezt tette volna..:D

Ha már a másik úgymond "túlzottan fura" lett.. és kiábrándulnál belőle.. természetes dolog h továbblép az ember:)

2009. ápr. 15. 16:36
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Ja, csak nem a barátjával...
2009. ápr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
találsz mást, hagyd mindkettőt. én ezt mondom. ez a legtisztább.
2009. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
hüle p_csa vagy....
2009. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem nem vagy k_rva de ha télleg hiányzik az első akkor várj egy kicsit és utána beszélj vele vagy próbálj meg kedvesneklenni szerettesd megmagad vele újra.Énis hasonló helyzetbenvoltam és vártam aztán összejöttem megint azzal a sráccal akivel először de azért mert ő akarta :)
2009. ápr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!