Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért veszik a lányok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszik a lányok ilyen tizenéves korban a kapcsolatokat? Vélemények? Vagy bunkó vagyok?

Figyelt kérdés
Miért veszi minden lány olyan komolyan hogy járunk? Fiatal vagyok előttem az élet és egyik barátnőm se tudta eddig elviselni, hogy minden lányra rászállok aki tetszik még ha éppen van valakim is. De miért? Ma is elsírta magát a már volt barátnőm amikor megtudta, hogy mennyi mindenkivel kavartam. Hát de miért kell ilyen komolyan venni a dolgokat, fiatalok vagyunk, nem vagyunk házasok, nincsenek gyerekeink stb. és mégis...
2011. aug. 20. 21:37
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

én egy lány vagyok. figyelj, lehet neked ilyenek az igényeid és elvárásaid, de megérthetnéd másét is. ha nyitott kapcsolatot szeretnél, tisztázd a lánnyal, aztán keress olyat, aki benne van..

nyilván a lányok a párkapcsolatot úgy értelmezik, hogy közben nem kavarnak mással, és jobb esetben szerelmesek is a párjukba..

miért nem vágod már az elején a pofájukhoz: bocs de amúgy mással is kavarok, miközben te vagy a "párkapcsolatom". na kíváncsi vagyok, akkor is járnak e veled..

nyugodtan élj szabadosan, de hazudozni, titkolózni nem kell.

2011. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

akkor döntsd el te barom hogy mit akarsz ne húzzad a csajok fejét mondd meg előre hogy mire számítson mert attól függetlenül hogy te éretlen faszfe.j vagy nem mindenki igy megy bele egy kapcsolatba hogy ez a természetes neki mondd meg ha te nyitott kapcsolatot akarsz és aki elfogadja el aki nem meg igy járt de legalább nem kurod át

17/L

2011. aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Gyere ide,majd én megszeretgetlek kretén...beraklak a sínek közé,te majom.Ez neked csajozás b.uzifej?Erre vagy büszke,te gyopár?folytál volna le apád combján te selejtes g.eci!
2011. aug. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Te hány éves vagy? Szerintem máshogy nem is lehet venni egy kapcsolatot csak komolyan. Vagy kapcsolat vagy egyéjszakás, de ne hülyítsen már senkit senkit!...

Elég egy érzelmi nyomi lehetsz ha 1 lány szeretete, szerelme nem elég. Nem kell minden lányhoz "odabújni" aki mozog és mert neked mozog.

2011. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Én is eléggé sok lányt megkaphatnék ilyen futókalandra, de nem kérek belőle. 16-17 éves korom óta gondolom úgy, hogy csak olyasvalakivel járok, akivel kölcsönösen szerelmesek vagyunk egymásba, vagy legalább valami hasonló érzelmi/vonzalmi kötelék van közöttünk, és ha kapcsolat, akkor az magába foglalja, hogy nem érdekelnek más lányok (őt pedig más fiúk). Ez teljesen alapvető dolog, függetlenül attól, hogy mennyi idős az ember. Én mégsem igazán találom a párom, meg úgy egyáltalán a helyem ebben a világban. Tudod mit meg nem adnék, ha olyan barátnőm lenne, aki komolyan gondolja és nem csak valami időtöltés, vagy hormontúltengés eredménye az egész kapcsolat!? Áh, nem lehet leírni, semmire sem vágyom jobban...


Nem az a gond, hogy ki akarod élni magad, mert oké, nem vagyunk egyformák, ismerkedj, kefélj stb, de ezt úgy is lehetne, hogy közben nem sértesz meg másokat. Így ne menj be kapcsolatokba, vagy ha igen akkor tisztázd a leányzóval, hogy Te ilyen vagy, és akkor nem éri meglepetés.

20/F

2011. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 sas15 ***** válasza:
100%

hogy te mekkora egy balf*sz vagy...

ha félrek*rsz minek neked barátnő?

2011. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
az azért nem elég,h azt mondod a csajoknak,h " azért annyira ne éljétek bele magatokat ebbe a kapcsolatba" így nem tünsz annyira megbeszélős fajta embernek.Mondd el nekik rendesen amit nekünk,ne csak h " bocs ha mást is megdugok".
2011. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
sas15 teljesen egyetértek..
2011. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Rendben, megfogadom és megpróbálok becsülettel bánni minden lánnyal!
2011. aug. 20. 22:53
 20/34 anonim ***** válasza:
szerintem ezt azzal éred el, ha felkészíted őket előre, és mond el nekik, még a kapcsolatkezdés előtt, hogy milyen alak vagy.. magadtól is rájöhetnél, akkor biztos nem lenne utólag felháborodás..
2011. aug. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!