Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne csak egy kedves aranyos lány legyek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Még sosem volt kapcsolatom bár már volt kontaktusom fiúkkal. Egy általánosan intelligens csinos lány vagyok. Az a problémám hogy a fiúk nem tudom miért nem vesznek komolyan vagy nem is tudom. Sok fiú barátom van és aki fiúkkal dolgom volt és esetleg csókolóztunk mint azt mondták, hogy hát én egy csinos és kedves lány vagyok és tényleg kedvelnek ezért csókoltak meg (de érzelem vagy szerelem semmi). De ez ostobaság. Miért nem kellek kapcsolatra senkinek... Nem baba vagyok akit lehet mutogatni másoknak :(
2011. aug. 21. 00:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%
Máskor amikor kontaktusba kerülsz, markold meg a farkát, majd dugjatok egy hatalmasat, és akkor tisztelni fog
2011. aug. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Kisugárzás..talán...nem mondasz el magadról túl sok mindent?esetleg sokat beszélsz,vagy túl lazán,jófejesen viselkedsz?
2011. aug. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát laza vagyok és jófej... de mi ezzel a baj. Két kategóriába sorolom a fiúkat akire barátként és akire férfiként tekintek. Van egy fiú azonban aki nagyon közeli barátom és mégis vonzódom hozzá. Mikor együtt voltunk egyszer csak megcsókolt. Azt hittem végre lehet valami mert mikor a barátság és a szerelem találkozik az valami hihetetlen szoros kötelék szerintem. De mint kiderült és csak egy nagyon aranyos és kedves lány vagyok akit tényleg kedvel és ezért csókolt meg. Hát köszönöm :(
2011. aug. 21. 01:15
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha túlságosan adod a jófejet,akkor a nagy többség csak havernak fog kezelni.Legyél jó fej,de éreztesd mellette a nőt,akinek gyengédség kell.
2011. aug. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Maradj meg ilyennek, megtalálod az igazit megéri várni hidd el
2011. aug. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
mondd csak hol laksz én biztos komolyan vennélek
2011. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Fura, hogy úgy csókolózol fiúkkal, hogy nem jársz velük. Na talán ezért nincs senkid, mert könnyen kapható vagy.
2011. aug. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Jaj utolsó...én se vagyok oda ha csak úgy kavargatnak a lányok, de nyilván olyan fiúknak hagyta, hogy megcsókolják, akik meg is érdemelték. :)


Kérdezőnek: Írj privátot, szívesen megismernélek, és segítek kitalálni, hogy mi a baj veled. :) Így viszont csak sötétbe tapogatózás az egész, hisz nem ismerünk egyáltalán. Esetleg kérdezd meg barátnőid, vagy valamelyik fiú barátod, akiről tudod, hogy őszinte. :)

2011. aug. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy könnyen kapható vagyok. Eddig csak olyan fiú csókolt meg akit tényleg szerettem és szerettem volna valamit. Másik oldalról nem működött a dolog... Ez már nem az én hibám. 17 évesen nem dugattam meg magam minden 3. házibuliban és a kapcsolatot még csak hírből sem ismerem. Nincs minden hónapban más barátom (tekintve még sose volt) Nem hinném hogy könnyen kapható lennék. Fura lenne ha két ember csak akkor csókolózna mikor járnak. Kell valami ami összehozza őket ami a legtöbb esetben egy csók... szerintem :) Vagyis a mesékben így van.
2011. aug. 21. 22:56
 10/20 anonim ***** válasza:
F@sznak sietsz? Ráérsz még. Érdekes a fiúk meg azon sírnak hogy hol vannak az ilyen csajok. Ma olyat láttam a westendben hogy besz@rsz. Jóképű srác (én családos 3gyerek 34f)szóval nem buher vagyok csak elismerem hogy jóképű volt,divatos gúnyában ,látom nem is az a gyökér "gyeredugni"fajta még talán sportolt is valamit. Na a csaja az az ellenkezője volt. 165magas olyan 80-85kg zsíroshajú kotványfejű. Első gondolat "ez a csaj mit tud??" Valamit biztos,de ha neki összejött neked is összefog. Ne csüggedj.
2011. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!