Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan beszólnak a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan beszólnak a barátnőmnek, még akkor is, ha vele vagyok. Miért van ez?

Figyelt kérdés
A barátnőm elég jól néz ki, és most, hogy nyár van, kirívóan öltözik (mininadrág, szandál, topp). 5 percre nem merem már egyedül hagyni, akár buliban megyek wc-re, akár felszaladok a lépcsőházba valamiért, azalatt a kis idő alatt is megtalálja valami paraszt. Nemrég mesélte, hogy a buszmegállóban is odament hozzá két fickó, és ugyan kérdezték, hogy van-e barátja, meg hogy mennyire komoly, persze mondta nekik hogy 9 hónapja van, de ők ezt leszarták, és az egyik el is hívta vacsorázni. Persze ő nem ment bele, mert szeret, és nem csalna meg, és ezt tudom is, csak hát rohadtul idegesít ez a sok hülye ember. Mit nem lehet azon megérteni, hogy van barátja? És ez már nem az első eset, számtalan ilyen volt már. Amikor sétálunk az utcán, akkor is a sok részeg bandázós köcsög beszól neki, hogy jó a segge, meg be ne szarjá, ilyesmiket... Egyedül persze nem mernének szólni egy szót se. Jó, igazából én már elengedem a fülem mellett ezeket, mert megszoktam, de valamennyire akkor is zavar. Miért nem tud ez a sok köcsög találni magának egy egyedüli lányt, miért mindig a másé kell, meg miért kell beszólogatni?
2011. aug. 21. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha így öltözködik, nem csoda.
2011. aug. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Magamról annyit, hogy magas vékony alkat vagyok (195/80), nem az a kigyúrt. Ha egy 120 kilós állat lennék, lehet nem mernék ezt megtenni, de nem vagyok az.
2011. aug. 21. 17:11
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem csak ilyen öltözettel szóltak már be neki. Hosszú nadrággal is ugyanúgy.
2011. aug. 21. 17:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mert hülyéék:D nincs jobb válasz erre amúgy legyél büszke a barátnődre:)
2011. aug. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Az öltözködik kihívóan (nem kirívóan), aki pénzt akar keresni a testével, vagy szándékosan arra utazik, hogy 5 percenként meginvitálja valaki egy körre. Nincs mit tovább magyarázni ezen.
2011. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az esetek többségében egy lány (főleg ha barátja van) nem azért vesz fel miniszoknyát,meg nagyon rövidgatyát,meg toppot hogy valaki elcsábítsa hanem mert talán 35 fok vanxD

persze azért van különbség egy szép miniszoknya meg egy olyan p*csagatya között ahol kilóg a fél s.gge az embernek..:D

2011. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert jól néz ki. Kihívóan meg az öltözködik aki tetszeni akar valakinek vagy aki büszke a testére és tényleg pokoli meleg van mostanában. Nincs ebben semmi rossz. Én is büszkén mutogatnám ha lenne mit... :)
2011. aug. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ahogy Te is leírtad sok részeg köcsög az részeg és nem tudja mit beszél :) másik véleményem szerint az a sok pali egyfajta kihívásnak tartja hogy esetleg lenyúlja a barátnőd. De az jó dolog hogy Ő viszont nem megy ebbe bele amúgy ez Engem nem zavarna különösebben. :) Légy büszke rá és Boldogat kívánok nektek.!!
2011. aug. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
valószínüleg azért van mert szép a barátnőd, te pedig nem vagy az az alfahím akinek a jelenlétében kussolnak. ez van!
2011. aug. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt olyan, hogy eltűntem 5 percre a csajom mellől és egy idióta egyből leült mellé (a srácot mellesleg ismertem és tudta hogy együtt vagyunk a párommal már évek óta). Visszamentem és leültem a haverokhoz a szomszéd asztalhoz, hogy halljam mégis mivel szédíti a nőmet. Aztán 5 perc eltelt és már ott tartott, hogy ha én nem tudok adni elég pénzt akkor majd ő ad, akár 400ezret is kérhet tőle... Na mondom most elég barátom, elmész magadtól vagy elvigyelek én?! :D Elment... :) Pár hónappal később a rendőrségen kötött ki mer megtaperolt az utcán pár csajt és elkapták a jagellók! :D kicsit hosszú lett bocs! :)

25F

2011. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!