Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnál a férjeddel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnál a férjeddel, csak a gyerekek miatt?

Figyelt kérdés
A történet annyi, hogy van egy család, férfi-nő és két gyerek. A nő, nem szerelemből hanem az első gyerek miatt ott maradt a férfival, akivel már akkor sem volt minden okés, aztán becsúszott még egy gyerek, de tudta, hogy előbb vagy utóbb ott akarja hagyni a férjét mert nem tud úgy élni. De addig a pillanatig nem volt cselekvésképes még meg nem jelent az az ember akit a sors neki szánt, akivel nagyon boldog, akivel teljes az élete, aki a mindene! Ekkor indult be az a folyamat, hogy otthagyja a férjét mert boldog akar lenni, de a gyerekekkel együtt. Azonban a férje nem akarja hagyni, hogy a gyerekeket más nevelje, ezért megzsarolta, hogyha lelécel, akkor a gyerekekről lemondhat, vagy maximum a kisebbik maradhatna Vele. Így pedig arra döntött, hogy otthon marad a gyerekek miatt, hogy ne szakadjanak két fele, hogy együtt maradjanak és úgy nőjenek fel, hogy azt lássák, hogy "minden rendben". De közben semmi sincs rendben, mert szegény őrlődik, kilátástalan helyzetben van, szenved amiatt hogy azzal a férfival aki a mindene, nem lehet együtt, ráadásul ez a helyzet, a férfit is tönkreteszi mert nagyon szerelmesek. Valóban megéri ilyen helyzetben a gyerekek miatt együtt maradni és szenvedni, egy egész életen keresztül, és boldogtalannak lenni, mikor megvan rá a lehetőség? Tényleg a gyerekek mennének rá arra, hogyha elválnának és az anyjuk boldog lenne? Még akkor is hogy nem tudni, kinél lennének a gyerekek és hogyan.
2011. aug. 21. 18:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
Amíg fel nem nőnek a gyerekek (18-20 év körüliek nem lesznek) kötelességetek teljes családot biztosítani a számukra! Az ő érdekükben! utánna azt csináltok amit akartok...
2011. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
De miért venné el a férje a nagyobbik gyerekét? Hogyha minden rendben van a nővel akkor nem veheti csak úgy el, a bíróság ezt nem hagyja.
2011. aug. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nincs munkája egyenlőre, illetve ő már választhat és az apjával lenne.
2011. aug. 21. 18:44
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
én ezt most "gyerekként" vettem figyelembe.ha a férjedet tényleg nem szereted és rossz férj. akkor a gyerekek megértik de ez a gyerekek életkoruktól is függ vagy élet gondolkodásuktól.de mindenképp nem lesz könnyű elfogadniuk
2011. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
65%

Nem azért élek ezen a világon hogy szenvedjek, ahhoz túl rövid az élet. Ha nem jó a kapcsolat akkor véget kell vetni neki, tök mindegy mik a körülmények.

A gyerekeknek a legrosszabb egyébként is ha a szülők csak kényszerből vannak együtt és nem szeretik egymást.

2011. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
89%
Nem kell megvárni amíg a gyerekek felnőnek. 17 éves vagyok a szüleim elváltak és sokkal nehezebben dolgozom fel, mint a 6 éves húgom... sokkal rosszabb, ha a gyerekek már nagyobbak. Többet értenek a dologból.
2011. aug. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
én mint "harmadik", ezt mondtam pont, hogy ne hozzon ekkora áldozatot mert csak egy életünk van, és ha megvan a lehetősége hogy boldog legyen miért ne lehetne? Csak ő nem akarja azt, hogy a gyerekek két szülőnél legyenek össze vissza. Meg hogy majd hogy viselnék ezt az egészet, és hogy dolgoznák fel mert most elég ellenségesek. De én mondtam hogy még most tudták meg természetes hogy ezt váltja ki belőlük, hiszen változik a helyzet, de attól nem biztos hogy rosszabb lesz, csak új
2011. aug. 21. 18:52
 8/25 ausonia ***** válasza:
100%
ha a gyerek már választhat, és inkább az apjával maradna, akkor tessék hagyni, hogy ott maradjon.álszenteskedés a gyerekek miatt maradni, ha anyuka igazából figyelembe sem venné/nem tisztelné a gyerek akaratát.arról nem is beszélve, mekkora baromság egy nem működő házasságban szenvedni.rossz a gyereknek is,tapasztalat...
2011. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
41%

Már nem azért mondom,de létezik olyan,hogy bíróság. Majd azt a bíróság eldönti,hogy kihez pártolja a gyerekeket,majd a bíróság megszabja,hogy milyen időközönként látogathatod őket,hogyha az édesapjukkal akarnak együtt maradni és a bíróság eldönti azt is,hogy a gyerekeknek jobb helyük lenne-e nevelőintézetben vagy sem.

Igazából nem nagy dolog,hogy külön élsz a gyerektől vagy sem,hogy ha hetente vagy kéthetente eltölthetsz vele egy egész hétvégét.Jó persze,hogy számít,de ez nem állhat a boldogságot útjába.Tény,hogy megfordul a fejedben az,hogy te nem vagy jó szülő,és akkor majd az apucika nagy k*rvának fog beállítani téged nekik,merthogy "a gyermekszerető anyuka otthagyta a családot egy férfi miatt",de idővel ők is felfogják majd,hogy mi ez az egész és mi az az ÉLET.

Nagyjából ennyi,szűrd le belőle a lényeget

2011. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 napietus ***** válasza:
65%

én nem sajnálom ezt a nőt. kétszer is teherbe esett állítólag "akarata ellenére", legalább másodjára, már anyaként lehetett volna esze a védekezésre.


most talált egy másik kant, aki állítólag "élete szerelme". gondolta ezt már a férjéről is, gondolom, nem erőszakból fogant az első gyerek.


szóval mindegy, mit csinál, szegény kölköknek nagyonhülye anyjuk van :( bíró lennék az apjuknak ítélném őket látatlanban, nem lehet rosszabb, mint a felelőtlen anyjuk.

2011. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!