Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom betegesen féltékeny,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom betegesen féltékeny, pedig semmi oka nincs rá, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Magánnyomozóval figyeltetett, bár azt mondja, hogy már nem, de hát kitudja. A telefonomat állandóan ellenőrzi, mindig be kell számolni arról, hogy hol voltam, hova megyek, minek megyek, mikor jövök. Elhagyni nem akarom, mert szeretem, de ez már tarthatatlan állapot, valami megoldásnak lennie kell.
2011. aug. 22. 02:22
 1/5 anonim ***** válasza:
mit csináljak? gyereket:D
2011. aug. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jól mondtad, ez beteges. Semmit nem tudsz csinálni vele. Ha ilyen súlyos a helyzet, hogy képes volt magánnyomozót felbérelni, akkor neki orvosi segítségre van szüksége. Ha vele maradsz, akkor rá kell venned, hogy keressen fel egy dokit. Erre gondolom sok esély nincs, szóval jobban járnál, ha otthagynád. Viszont ez sem lehet túl egyszerű, hiszen aki ilyen őrült módon féltékeny, az lehet hogy még ennél messzebbre is képes lenne elmenni. Ezzel nem megijeszteni akarlak, csak hát nem normális dolog amit csinál.

Én a helyedben biztosan elhagynám, mert te fogsz ebbe beleőrülni. A helyzet változni nem fog, és ezzel csak a saját szenvedésedet hosszabbítod meg.

Egyébként én is féltékeny típus vagyok, de egészséges keretek között.


22/L

2011. aug. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mondd el neki h mit érzel iránta és h csak őt szereted. amúgy az én párom is féltékeny :/
2011. aug. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kondor Judit ***** válasza:
Sajna igaza van a 22 lánynak aki utolsó előtti,ez már nagyon is beteges féltékenység.Saját magadat fogod tönkretenni ha vele maradsz.Én már rég lapátra tettem volna.Mert egy kapcsolat lényege az őszinteség,és ha nem bízik akkor az ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ baja.
2011. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy pszichiátert. Ha a magánnyomozó is tud erről, annál jobb lecke lesz.
2011. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!