Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy a barátom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a barátom azt mondja minden nap hogy szeretlek? Amikor megcsókol meg becsukja a szemét s úgy is szokta mondani. Kapcsolatunk elején vagyok. A férfiaknak ez nagyon nehezükre esik.

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 06:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy a barátodnak nem esik nehezére. Habár én ritkán mondom mert úgy tartom hogy nem mondani kell...
2011. aug. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy annyira nem gondolja komolyan a kapcsolatot. Ez kortól függ. ha fiatalok vagytok (12-15 körül) akkor szerintem alapból azért járnak valakivel a fiuk, hogy növeljék a járások számát mert az milyen "menő" persze tisztelet a kivételnek. De akkor sem nagyon tudom elképzelni, hogy nagyon komolyan mondja, mivel írtad, hogy a kapcsolatotok elején jártok. Ennyi idő alatt nem mondaná ki az sz betűs szót. Kivéve ha nagyon-nagyon tetszel neki és nem akar elveszteni és éreztetni akarja veled h nagyon kedvel.
2011. aug. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondja a székely asszony a férjének a tízéves házassági évfordulón:

-Miért nem mondja nekem soha hogy szeret?

Mire a székely:

-Mikor elvettelek, megmondtam. Ha változás lesz, majd szólok.

2011. aug. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy annyira nem gondolja komolyan a kapcsolatot. Ez kortól függ. ha fiatalok vagytok (12-15 körül) akkor szerintem alapból azért járnak valakivel a fiuk, hogy növeljék a járások számát mert az milyen "menő" persze tisztelet a kivételnek. De akkor sem nagyon tudom elképzelni, hogy nagyon komolyan mondja, mivel írtad, hogy a kapcsolatotok elején jártok. Ennyi idő alatt nem mondaná ki az sz betűs szót. Kivéve ha nagyon-nagyon tetszel neki és nem akar elveszteni és éreztetni akarja veled h nagyon kedvel."


Nem értek veled egyet. Biztos konzervatív vagyok, de én még azok közé tartozom, akik csak akkor jönnek össze valakivel, ha tudják, hogy őt szeretik és nem mást. Én ismertem a barátnőmet 6 hónapja miután összejöttünk, és képzeld, már a kapcsolat első napjaiban őszintén mondtam neki, hogy szeretem!


Kicsit eldobom az agyam az ilyeneken. Ahelyett, hogy örülnének a lányok, hogy a srác azt mondja szeretlek, elkezdenek agyalni. Nem értem minek jössz össze valakivel, akibe nem vagy szerelmes?? Ja, hogy majd később ez eldől? Értem. És miért nem vártok addig a járással, míg eldől?

2011. aug. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!