Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy idősebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy idősebb, külföldi férfiba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden leírni. 22 éves nő vagyok,egy munkakapcsolat során megismerkedtem egy nálam jóval idősebb férfival. Többször is vissza kellett jönnie Magyarországra,hiszen újra odaszólította a munkája ahol én dolgozom. Amikor már legelőször megpillantottam,akkor is tetszett,de csak legyintettem egyet,hogy én itt maradok,ő elutazik,és ennek így semmi jövője. Aztán telt múlt az idő,és újra Magyarországra jött. Elkezdtünk beszélgetni,elhívott egy kávézóba,minden ment a legnagyobb rendben. Csak az a helyzet,hogy bennem nagyon felerősödtek az érzelmek,és komolyan mondom már alig bírtam visszafogni magam,de intelligens nő lévén sikerült. :-) Úgy gondolom,hogy én is tetszem neki (nem semmiért hívott el -gondolom én). Semmi hátsó szándéka nincs,és nekem sem,nem a "pénzre hajtok",hála az égnek mindenem megvan,elő tudom teremteni magamnak. Szerintetek lehet jövője ennek a dolognak,úgy hogy ő a világ másik felén él és dolgozik? A sok korkülönbség kiküszöbölhető? Annyira tanácstalan vagyok. Köszönöm szépen a válaszokat.
2011. aug. 22. 16:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Most lehetne osztani az észt, hogy idősebb, stb. De én úgy vagyok vele, hogy inkább tegyek meg valamit, és azt bánjam meg, minthogy ne tegyem meg, és azt. Próbáld meg, legfeljebb nem fog működni. De akkor legalább tudod, hogy te mindent megtettél. Ellenkező esetben egy életen át bánhatod, hogy mi lett volna, ha akkor......
2011. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Úgy van jövője, hogy egyikőtök feladja a jelenlegi munkáját, lakhelyét és a másikhoz költözik. A távkapcsolat nem hoz sok jót.
2011. aug. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is tudnod kellene azt, hogy ennek a ffianak van-e csaladja?

Ha a ffi 50-60 ev koruli, akkor inkabb felejsd el, mert Te meg tul ffiatal vagy, es a szerelemre vagysz es szorakozni szeretnel!

2011. aug. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

nem tudom mennyi a korkülönbség, de nekem az a legérzékenyebb pont :D

ha nekem ilyen gondolataim voltak, mindig az jutott eszembe: van egy ismerős hölgy a környezetemben, aki 25 évesen hozzáment egy 45 éves férfihoz. akkor semmi gond nem volt, hiszen még a férfi is fiatal volt. most a nő 60 éves, relatíve még fiatal, teli energiával. a férje 80 éves, már magát sem tudja ellátni. a néni nekem mindig azt mondja, hogy soha többet az életben nem állna le idősebb férfival, mert most romokban az élete a szenilis vén férje miatt :D

persze, tudom, hogy majd jönnek olyan válaszok, hogy a hibáival meg az öregségével együtt kell elfogadni valakit, de nekem ez akkor sem menne

2011. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem az én férjemmel flörtölsz?:):)

Ezt viccnek szàntam.

Különben mennyi az a korkülönbség, jó lenne azt is tudnod, hogy van -e csalàdja stb.

Messzirõl jött ember azt mond amit akar.

2011. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
37 éves,és tudomásom szerint nincs családja. Annyira idillinek tűnik,de olyan rossz érzésem van. Vagyis nem rossz,csak furcsa érzések vannak bennem. Közben meg ott a vágy,hogy megbolondulok érte.
2011. aug. 22. 16:38
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Elõször is az nem elég, hogy te àlmodozol róla, azt is tudnod kellene, hogy õ mit érez iràntad. Az, hogy meghivott még nem jelent semmit. Ha te felvàllalod a 15 éves korkülönbséget akkor hajrà, ha akar téged valóban. Viszont a belsõd azt sùgja nem, jó lenne oda is figyelned.
2011. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen,igazatok van,hogy "messziről jött ember azt mond amit akar". Jelen pillanatban meg vagyok győződve róla,hogy tisztességes szándékai vannak. A másik nagy dilemma,hogy melyikünk költözne. Manila sajnos nem itt van a szomszédban... :-(
2011. aug. 22. 17:15
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Filippino! Ez valoban eleg tavol van. Manila pedig szinten nem a fejlettebb orszagresz ott, tehat gondold meg.
2011. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat en sem a szomszedba koltoztem a ferjem miatt... De ne donts elhamarkodottan. Ismerjetek meg egymast ,mik a szandekai, van e csaladja. Nem tudhatod hogy mi lesz belole. Es az a 37 eves az nem is olyan idos.
2011. aug. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!