Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha úgy köszöntök el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha úgy köszöntök el egy lánytól, hogy "majd valamikor még beszélünk" azt komolyan gondoljátok vagy csak egy szép befejezés?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez náluk amolyan toldalék köszönés. Tehát hozzárakják, lehet, h úgy is lesz...beszéltek még...ha nem holnap, akkor két hét, vagy fél év múlva, nem veszik túl komolyan az ilyesmit, mivel nem tudják, h agyalsz rajta, ezért ez a mondat nekik semleges.
2011. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
pontosaaan elsőnak igaza van. Ez olyan mellékes, nemigazán foglalkozok vele h ő agyal e rajta.
2011. aug. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én viszont azt mondom, nem érdekled és kész... Tehát az egész személyedre tesz egy nagyot, és keres egy másik lányt. (Már bocs.)
2011. aug. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És akkor hogyan köszönnek/kösztönk el, hogy éreztessétek a lánnyal, hogy biztosan beszéltek-e még?
2011. aug. 25. 11:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Na jovan megyek, majd beszélünk még!!!!!!!!!szia és egy mosoly hozzá
2011. aug. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
olyan mintha a beszélgetés végén meg kéne nyomni egy like-ot, vagy dislike-ot, amivel valahogy minősíted az eddigi beszélgetést. A fiúnak tetszett a beszélgetés és egy ilyen szövegre konvertlája, hogy ezt kifejezze.
2011. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Szerintem ha igazán azt akarják éreztetni, h majd még beszéltek és keres (bár szerintem erre nincs garancia és nekik nem ez a fontos, h közöljék ezt veled, hanem ha majd akar, akkor úgyis megkeres), szóval akkor mondjuk valami ilyesmit mondanak:

- A héten még ráérsz?

- A következő randin elmehetnénk a strandra...

stb. Tehát akkor gondolom konkrét dolgot mondanak, tervet ami már megszületett a fejükben. De szerintem kár ezen stresszelned, ha akar, úgyis megkeres. Ha nem, akkor pedig menj el egy másik fiúval randizni. :P

2011. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nemhasználom azt a szót hogy randi.
2011. aug. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
általában csak akkor mondom ha úgy is gondolom. viszont rá kellett jönnöm, hogy a lányok akkor használják amikor tudják, hogy nem fogunk többet beszélni... ebből kiindulva lehet hogy rajtam kívül a fiúk is így gondolják.
2011. aug. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van... :/ Köszi a tanácsokat!
2011. aug. 25. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!