Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam, hogy szeretem, nemet mondott, de a haverjaim azt mondják, ne adjam fel. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam, érdemes lenne hetente párszor felhívni, stb. Meg esetleg elvinni randizni valahová, s itt nem az éttermes dolgokra gondolok, hanem mondjuk elvinném valahova kirándulni, vagy várost nézni az észak- Dunántúlon. Ha van konkrét javaslatotok, azt megköszönöm.
2011. aug. 25. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet :) ha utána se akarja legalább elmondhatod hogy te mindent megtettél ;)
2011. aug. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne add fel még 1 próbát megér..viszont én speciel nem biztos,h örülnék 1 kirándulásnak első randiként..az már inkább második randinak férne bele..elsőnek simán megteszi 1 kávézó is vagy cukrászda...persze ez csak az én véleményem de sok sikert!:)

21/L

2011. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha másodjára is nemet mond, hagyd inkább, és keress mást. mert valószinü okkal mondott nemet. pl lehet valaki más érdekli.
2011. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szóval mondjuk elviszem egy fagyiravagy hasonló?
2011. aug. 26. 12:14
 5/9 anonim ***** válasza:

igen az sokkal jobb első randinak és legalább sokat tudtok beszélgetni és abból látod h van e esély a folytatásra..

21/l

2011. aug. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogy vegyem rá, hogy eljöjjön velem, ha a konkrétumokra nemet mondott? Mármint hogy tálaljam ezt az ötletet?
2011. aug. 26. 16:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg újból,konkrétan és célratötően...pl:Marika mit szólnál ahhoz ha azt mondanám,h menjünk el holnap fagyizni?eljönnél velem??

Na ha erre megint nemet mondana akkor többet ne kérdezz és hagyjad...

21/L

2011. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát még egyszer próbálkozz, de azért ha egy lány nemet mond annak megvan az oka. Szóval azt, amit leírtál, hogy hetente többször felhívod azt semmiképpen ne tedd, hacsak nem akarod, hogy végképp megutáljon. És olyan kirándulásra se valószínű, hogy szívesen elmenne veled, amihez messzire kell menni, és nem tud mondjuk hazamenni, hogyha nem érzi jól magát veled. Ha már mégegy próba, akkor csak hívd el sétálni, vagy mittudomén, olyan helyre, ahol nem kell túl hosszú időt veled töltenie és nincs benne kockázat...

De ha azt mondja, hogy nem randizik veled, vagy azt látod, hogy csak udvariasságból, akkor hagyd békén utána. Vannak levakarhatatlan pasik, akik azt hiszik, hogy a lányok azért mondanak nemet, mert valami furcsa játékot játszanak és kéretik magukat, de az esetek túlnyomó többségében a lány akkor mond nemet, ha nem akar semmit a sráctól. A levakarhatatlan pedig örökre megutáltatja magát a csajjal, ilyenkor szokott az lenni, hogy "jajj, ez már megint hívogat, hát szerintetek még hányféleképpen hozzam a tudtára, hogy hagyjon békén?!"...

2011. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bainstorm ***** válasza:

ha elsőre nem a válasz másodszorra is az lesz!

keress mást...

2011. aug. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!