Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú aki járni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki járni akar velem csak nemet mondtam de közben megszerettem és már azt hallom nem szeret. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
IJ
2011. aug. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elsőnek az ez akart lenni nem ?:IJB
2011. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

felejtsd el mert megszívattad

vagy

próbálkozz be nála mert talán van esélyed

vagy

beszélj a barátaival ,hogy faggassák ki mit érez

vagy

legközelebb hamarabb gondolkozz mielőtt valaki érzéseivel játszol.

2011. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 twinky ***** válasza:
Akkor mar inkabb: IJBM
2011. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor hagyjad mi se vagyunk kőből
2011. aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat sokat segítettetek....=)
2011. aug. 26. 16:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk használd az agyadat. Ha kell valami, innentől kezdve neked kell gürcölni érte. Ne várd el, hogy majd ő fog keresni, randira hívni ilyesmi. Ha a srácnak van egy kis önbecsülése, nem fog tovább megalázkodni előtted.
2011. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem próbálkozz be nála mert talán még szeret.Csak hívd el valahova félre valahova ahol kettesben lesztek és ha elmegy veled, akkor valószínű hogy még érdekled ha nem megy el veled akkor is mond el neki amit érzel.Remélem tudtam segíteni.Amúgy hány évesek vagytok?
2012. szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!