Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetném el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy a barátom úgy "rajongjon" értem, mint régen?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, 2 éve vagyunk együtt a barátommal. Még mindig nagyon szeretjük egymást, de átalakult a kapcsolatunk, ami persze az idő múlásával érthető, de jól esne, ha néha írna egy sms-t csak hogy tudassa, hogy szeret, vagy hozna nekem egy táblával a kedvenc csokimból, úgy mint régen... Ezek hiányoznak! Mit tehetnék, hogy ezt visszahozzam a kapcsolatunkba? Egyébként mielőtt még erre célozna bárki is, hogy emiatt szűnt meg a "rajongás", nem hanyagoltam el magam, még mindig csinos vagyok (még most is sokan mondják neki, hogy tegye össze a két kezét, hogy ilyen barátnője van), odaadó vagyok és gondoskodó.
2011. aug. 26. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Tarts szeretőt. Nem viccelek! Soha nem fog visszajönni. Ébredj fel a képzeletbeli világból, és fogadd el hogy a kapcsolatotok átalakult kölcsönös tiszteletté, szeretetté. Ha nem teszik akkor te is egy vagy a sok agymosott idióta nő közül...
2011. aug. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Walk With Me ***** válasza:
100%
Sajnos az ember hajlamos elhanyagolni azt akit vagy amit természetesnek vesz. Az övé vagy, nem kell küzdenie érted, szereted, megszokta. Ez nem csak párkapcsolatoknál fordul elő, hanem ha megfigyeled az emberi élet sok területén. Szerintem beszélgess el vele erről, hogy Neked ez milyen sokat jelent, és ha szeret akkor biztos figyelni fog erre (vagyis Rád).
2011. aug. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Walk With Me válasza:


1-2 hétig, de akkor ugyanúgy vissza fog ülni a dolog.

2011. aug. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Válság van!!
2011. aug. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Operáltasd át magad.
2011. aug. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
igyál rostos narancs levet,az segít az emésztésben!
2011. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
A szerelem átlag ideje 2 év. Utána elmúlik.
2011. aug. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kedveskedj neki Te! Én úgy vagyok vele, hogy hogyha azt szeretném, hogy valaki romantikus legyen, de nem lesz az, akkor először nekem kell annak lennem..

Csináld azt, amit a kapcsolat elején szoktál! Írj neki sms-t, hogy szereted, hiányzik.. siessen Hozzád.. Vegyél neki csokit, hívd el "randizni".. Tudom, hogy ez a pasik dolga, én se hívnék el egy pasit randizni, de ha már olyan rég óta együtt vagytok, akkor miért ne?! :) Nem fogja visszautasítani.. Szerintem ha megteszed az első lépéseket, akkor kapcsolni fog, hogy akkor most ő jön.. :)

Sok sikert!

2011. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!