Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiába való minden? Felesleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Donmogyoróscsirke kérdése:

Hiába való minden? Felesleges azt hinnem hogy ő az igazi?

Figyelt kérdés
16 éves komoly, érett srác vagyok. A barátnőmben úgy érzem megtaláltam az igazit, úgy érzem hogy szeretni fogom életem végéig, bármire hajlandó lennék érte. Ő azonban egy régebbi csalódás miatt nem akar hinni ebben az igazis dologban :S Felesleges áltatnom magam hogy összeköltözünk és komoly jövőnk lesz? Kezdhetek felkészülni arra hogy telibe lövi a szívem amikor ennek vége lesz? =/
2011. aug. 27. 02:21
 1/9 sas15 ***** válasza:

"16 éves komoly, érett srác vagyok"

na persze

amugy igen felesleges mert ő rá fog jönni hogy nincs igaza de viszont ennek egyszer vége lesz...

2011. aug. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ne a kor alapján ítélkezz
2011. aug. 27. 02:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Van még idő összeköltözni. Majd kialakul
2011. aug. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
összeköltözni és összekötni az életed egy olyannal, aki még nem heverte ki az ex-szel való szakítását? mert ugye nem hisz az igazis dologban, szal még mindig a múltban él.. ha komoly érett srác vagy, akkor mit keresel még ennek a lánynak az oldalán?! az nem indok, hogy szereted, hiszen ő nem biztos magában, ami azt jelenti, hogy nem teljesen viszonozza az érzéseid. igen, telibe lövi a szíved és csalódni fogsz, de ha komoly, érett srác vagy, akkor megelőzöd ezt és te teszed meg az első lépést a szakítás felé. mert ugye nem akarod már ilyen korán elcseszni az életed...
2011. aug. 27. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ő is szeret téged teljes szívéből, ahogy te is őt, és hajlandó a múltat elengedni és a ti kapcsolatotokra koncentrálni, akkor talán ő is másképp fogja látni a kettőtök kapcsolatát. Bár ennyi idős korban, főleg fiútól meglepő hallani, hogy máris megtalálta az igazit, ami persze lehetséges, de pont hogy a férfiak félnek az elköteleződéstől és ők azok akik más lányokkal is szeretnének ismerkedni, nem leállni egynél. Vannak kivételek (!) de a többség szerintem így van vele. Lehet, hogy attól fél, hogy benned is csalódni fog, és csak ezért nem akarja elhinni, hogy ő az igazi a számodra. Tanácsnak annyit tudok mondani, hogy mutasd ki a barátnőd felé az érzéseidet, ha szüksége van rád, számíthasson rád, ne görcsölj rá a dologra, örüljetek egymásnak :)
2011. aug. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
az igazi akkor leszel számara , hogy ha teszel neki +van sok sok pénzed .... ez kell minden ribancnak másképp komoly jövőre ne számíts
2011. aug. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, utolsónak üzenem hogy nem egy ribanc / tucat lányról van itt szó!

Teljesen kimutatja az érzéseit ahogy én is felé, azt jól tudom hogy a múlt annyiba kavar be hogy most attól fél esetleg csalódhat bennem. Pedig már nem olyan kis ideje vagyunk együtt, és én mindig ott vagyok neki számíthat rám mindenben!


További válaszokat, tapasztalatokról történetek, és véleményeket is várok!

2011. aug. 27. 10:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Hmmm... pontosan mióta vagytok együtt? lehet hogy lassabb a tempója ilyen téren mint neked, vagy egyszerűen fél elképzelni ilyenek vagy ennyire bízni a szerelmetekben. Vagy eddig mindenkiről ezt gondolta és ebből okulva óvatos. Szerintem ha úgy érzed ennek ellenére is szeret nem kell aggodalmaskodni. Lehet hogy együtt öregszetek meg, lehet hogy nem. Ezt se ti, se mi nem tudjuk előre. Én ismerek olyat akik 16 éves koruk körül jöttek össze és ma már több mint 20 éve házasok és persze van ellenpélda is. Várd hogy hogyan alakul, és ne hagyd hogy ezek a negatív érzések tönkre tegyék a kapcsolatot.
2011. aug. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm úgy gondolom igazad van :) Nehéz napjaim voltak, előjöttek a rossz gondolatok amelyek miatt született bennem ez a félelmem! Azt hiszem télleg úgy a legjobb hogy továbbra is mindent megteszek érte, közben nem gondolva rossz dolgokra. Jól van köszönöm mindenkinek a tartalmas és biztató / tanulságos válaszát :)
2011. aug. 27. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!