Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan huszadik életévé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan huszadik életévét már betöltött lány vagy fiú akinek eddig nem volt párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Szerintetek miért nem találtatok még erre alkalmas személyt? Kort és nemet is írjatok kérlek!
2011. aug. 27. 20:04
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Bocsi lemaradt egy "a" betű a végéről...:)
2011. aug. 27. 20:05
 2/18 anonim ***** válasza:
Túl nagy igények.
2011. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
voltak,szóval ez így nem igaz,csak komolytalanok egy-2 hónapos semmiség.
2011. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Van 22/F passz
2011. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 twinky ***** válasza:
97%

Tudod, ott volt az I. vilaghaboru, aztan a II. vilaghaboru, a megszallas, aztan a szocializmus, amikor kidolgoztam a belem, utana a modszervaltas, akkor a bizonytalansag miatt nem kerestem partnert, most meg hiaba probalkozom a neten ismerkedni, nem tudom felvenni a ritmust a mai fiatalokkal.


Pista bacsi/97

2011. aug. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%

Vagyok!


Egyrészt számomra vonzó nőkre hajtok, másrészt nem vagyok józanon egy nagy bunkó macsó típus. Részegen meg túlságosan is rámászok minden csajra és nem jött be nekik. Ja meg alacsony vagyok meg aranyos, ami már nem nyerő a nőknél.

2011. aug. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ó hát hogyne lenne!!! Hogy miért? A jó Isten se tudja, ez jutott nekünk ... szívás..
2011. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Alkalmas személy éppen akad, de még úgy nem jött össze, hogy a másik félnek is alkalmas legyen. Egyébként nekem az önbizalmammal volt a legtöbb gondom mindig, ez alapvetően mindig kihat a kommunikációmra, nem csak lányokkal. Továbbá nagyon lassan érek meg annyira, hogy ismerjem a saját értékeim, hogy tudjam, milyen tulajdonságot keresek másban, és hogy úgy egyáltalán mit akarok. Viszont ameddig nem találok egy olyan lányt, akiről érzem, hogy őneki vannak olyan gondolatai, amit teljesen el tudok fogadni, addig nem látom értelmét, hogy kapcsolatot kezdjek valakivel, csak azért, hogy addig se legyek egyedül. Én csak jól akarom magam érezni, ennyi.


22/F

2011. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

sajnos én is ebbe a kategóriába tartozok, bár én tudom hogy miért, azért mert nincs sok önbizalmam, és félek leszólítani lányokat

20/f

2011. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokáig nem akartam, se tartósat, se alkalmit, mert féltem tőle. Nem is kerestem senkit, nem is beszéltem az ellenkező nem képviselőivel. Egy idő után megváltoztam, azóta folyamatban van a dolog, bár még párkapcsolatnak nem nevezhető, de afelé halad.


26/F

2011. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!