Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúban elmúlik a szerelem egy lány iránt, akkor?

Figyelt kérdés
Lehet még szerelmes a lányba újra, ha a lány mindent elkövet érte? Ha elutasítják, mikor megpróbálja az exet visszaszerezni, nem kezd el nyomulni,de küzd még érte. Sikerülhet?
2011. aug. 27. 20:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
szerintem nem,ha elutasítottak valakit és mégis meggondolja magát a csávó vagy a nő akkor igen,de az meg nagy bunkóság.
2011. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
akkor nem volt szerelmes
2011. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én kb egy éve szakítottam a barátnőmmel, mert már nem szerettem, de most megint egyre többet találkozunk, és én megint bele estem, és mint kiderült ő is szeret még :) Szóval lehet
2011. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De ha előtte iszonyatosan szerelmes volt a fiú a lányba?
2011. aug. 27. 20:33
 5/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, mesélnél a helyzetedről? Hogy miért szerettél ki belőle, hogyan találkoztok, miért, ezeket ki kezdeményezi, mit csinál a lány stb? hány évesek vagytok?
2011. aug. 27. 20:33
 6/18 anonim ***** válasza:
ha valakit szeretünk,őt mindig is szeretni fogjuk...csak tudod nagyon sokat kell lapátolnod!!!!
2011. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Sokat kell küzdenem, hogy visszakapjam? Persze nem zaklatva, de azért mégis.. Gyakran keressem? :)
2011. aug. 27. 20:34
 8/18 anonim ***** válasza:
Inkább add meg neki a lehetőséget, hogy hiányoljon.
2011. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát már nagyon sokat vártam. De köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 27. 20:59
 10/18 anonim ***** válasza:
Nah hát akkor mesélek még. Én 16 vagyok. Egyre kevésbé élveztem ha együtt voltunk, sőt még a csókhoz se nagyon volt kedvem. De ezt a serdülésnek is betudhatom. Mondtam nei hogy úgy érzem hogy nem szeretem már. Aztán Ő mondta hogy Ő is érzi, de mondja m meg hogy mi a baj. Én nem tudtam erre válaszolni. Sőt még most sem tudom miért nem szerettem. De mondtam neki hogy barátok maradhatnánk. És ha hiszed ha nem, azok maradtunk. Csak Ő végig többet érzett. És hát egy idő után észrevettem, hogy még mindig érez irántam valamit, és .. És egy idő után belém is visszatért az érzés
2011. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!