Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen hülyeségekkel akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen hülyeségekkel akar féltékennyé tenni? Azt mondja el megy valamerre aztán még sem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy azért csinálja hogy féltékennyé tegyen,na de ezzel?Meg amúgy is mi értelme nem értem,miközben minden ok köztünk és nem lapos a kapcsolat.Azt mondta hogy délután 5-kor el megy otthonról és majd este megy haza,de még mindig otthon van tudom.Mire jó ez??
2011. aug. 27. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy mire jó ez nem tudom...

De ha tényleg nem találkozott veled csak valami ürügyet keresett, mintha dolga lenne, akkor tuti nem akar veled lenni.

Ezek szerint mégsem ok. közöttetek minden.


Ezzel nem hinném hogy féltékennyé akarna tenni, inkább nem akar veled lenni...

Inkább beszéld meg vele!

2011. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ovi.
2011. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:51


AZ

2011. aug. 27. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:
sztem csak szivatni akar,mondd neki h te is elmész otthonról..:)hátha észbekap.
2011. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:55


Tudom én hogy szívatni akar!!De mire jó ez mit néz már hülyének??Csak felkúrja az agyamat sok értelme van...

2011. aug. 27. 21:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne menj bele a béna játékaiba, majd megunja, ha látja, hogy leszarod.
2011. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!