Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves lány vagyok. Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány vagyok. Még nagyon nem érzem úgy, hogy szülnöm kellene. Gyerek vagyok még hozzá. Vőlegényem viszont 33 éves, és már szeretne gyereket. Én még tanulni szeretnék. Tudunk valahogy közös nevezőre jutni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 7. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

akkor a vőlegénynek tessék várni!!

még fiatal, bár megoszlik a vélemény biztosan aki már ilyen fiatalon anya..de a mai generáció már másképpen gondolkodik, előbb a szellemi érettség és az anyagi biztonság, még gondolom a munkádban sem teljesedtél ki gyakorlatod sem nagyon van...ha éppen gyes után dolgozni szeretnél...

ha a párod nem érti meg, hogy te még tanulni szeretnél, és más céljaid vannak jelenleg akkor lehet az esküvővel még várni kellene, mert igy akkor a jövőben nem látok hosszú vonalat...

arra kiváncsi lennék, hogy mit válaszolt, hogy te még tanulni szeretnél..

fontos a válasza! mennyire támogat a céljaidben és mennyire önös érdek vezérli márpedig gyereket akar...

tud-e várni, vagy mindenáron átlép rajtad és teherbe ejt..

2008. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyikőtöknek kompromisszumot kell kötnie a másikkal. Ha te nem akarsz még gyereket, hanem tanulni akarsz, akkor azt meg kell értenie a párodnak és várnia kell. Ne szülj úgy, hogy nem is akarsz még babát! Ha pedig mégis vállalod a gyereket, akkor baba mellett is lehet tanulni, persze így jóval nehezebb, de sokan csinálják így.
2008. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Orvosira szeretnék bejutni, ami 6 év... Azt viszont nem lehet baba mellett csinálni. Párom azt szeretné ha már dolgoznék, van egy fogorvosi asszisztens végzettségem. Továbbtanulásról hallani sem akar, azt mondta nem tud addig eltartani, meg neki család kell. Hogy jó leszek én asszisztensnek, és,hogy 2 év múlva szüljek. De azt is korainak tartom. Az eltartást megértem, nem is lenne jó ha eltartana. Orvosi mellett meg dolgozni nem lehet. áh, sehogy sem jó...
2008. márc. 7. 20:31
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Az elején elbasztad amikor 13 évvel idősebb pasit választottál fruska fejjel. De most itt vársz a problémádra megoldást?! Ez családi szennyes...
2008. márc. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én pontosan tudom,hogy miért választottam idősebb pasit. A velem egykorú fiúk idióták, még semmihez nem nőttek fel. Biztos te is csak egy idióta vagy, azért akadtál ki ennyire. És megjegyezném, hogy ez az oldal nem mások fikázására jött létre, ha nem tudnád, nézz utána. Egyébként meg a kurva anyád! A többiektől akik meg ezt olvassák, elnézést kérek!
2008. márc. 8. 12:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


igen egy 13 évvel idősebb pasi jóval érettebb, mint a korodbeliek. Semmi meglepő nincs abban, hogy családot akar. Egy korodbeli még nem akarna, tanulna, alapozná az életét. Mert, mint te még nem elég érett.

Nincs közös nevező. Ő érett és családot akar, te meg éretlen vagy és még nem. ennyi.


p.s. 6 év múlva végzel. mondjuk még dolgozol egy-két évet, utána gyerek. ekkor a pasid 41 éves. mire a gyerek érettségizik 59. mire befejezi az egyetemet 64. Majdnem nyugdíjas. és ez csak az első gyerek.

2008. márc. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőséged maradt. Vag yelfogadod, hogy ő már egy szuper érett pasi, de családra vágyik és szülsz neki. Vagy keresel egy fiatalabbat, aki ugyanúgy mint te, nem akar még kötöttséget, gyermeket, még élni akar. Ha a barátod ennyire határozott, akkor ő sosem fog téged a tanulmányaidban támogatni. Extrém esetben csak egy "tenyészkancát" lát benned. És mi az, hogy nem tud téged eltartani??? Ha nagyon vágyol arra, hogy dokinéni legyél, akkor ez a férfi nem lesz jó társad az utadon.


Én azt hiszem, kár lenne feladni az álmaidat. Mert ha te orvos akarsz lenni, akkor nem leszel mellette egy asszintensi munkával boldog. És ha ő most ennyire nem figyel a lelkedre, később még ennyire se fog. Itt nincs közös nevező. Vagy egyikőtök lemond az elképzeléséről, vagy inkább nem házasodni, hiszen úgyis hamar válás lesz abból.


Mondjuk az érdekelne, a vőlegényednek mi a végzettsége.


Kérlek, ha nem tetszik, akkor se szidd anyámat, mert nekem már nincs.

2008. márc. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
ne add fel az álmaidat. a vőlegény meg ne várjon. ennyi.
2009. aug. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk teljesen ugyanez volt. Én vagyok 21, párom 33 és szintén nála lakom és tanulok. Ő is azt akarta, h 3 év múlva legyen baba, de nagy nehezen sikerült lebeszélnem, úgy, h felhívtam a figyelmét a gyermekvállalás hátrányaira, h elveszi az ember szabadságát, minden megváltozik, nem lesz majd szex egy ideig v ha láttunk egy bömbölő kisbabát v rosszalkodó gyereket, megkérdeztem, h bizti ezt akarja-e, meg ilyesmi. Sok időbe telt, de végül sikerült meggyőznöm, már egyáltalán nem is akar:) Remélem a te helyzeted is megoldódik majd:)
2009. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rengeteg időd van még. Ráértek. DE: ne hallgass senkire, a gyermekvállalásnak nincsenek " hátrányai". Nem kell feladnod önmagad, van szex ( amennyit akartok ), és a gyerek rosszalkodik, ti meg majd nevelitek, megy ez a maga útján.....

Szóval: érezni fogod, mikor akarod valóban, és akkor bele kell vágni:)

2012. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!