Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van tele a világ piperkő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van tele a világ piperkőc fiúkkal?

Figyelt kérdés
Miért jön be a lányoknak az, ha egy srác vasalja a haját, borotválja a hónalját, mellkasát, lábát, csőgatyát hord stb.?
2011. aug. 29. 12:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez bejön a csajoknak?....Elmentem venni hajvasalót.
2011. aug. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%

16 éves vagyok, borotválom a hónaljam, csőgatyát hordok

és miért? mert így kényelmes és így érzem jól magam

egyébkéntmeg tudnak választani, hogy én, egy stréber, egy nyomi vagy egy kocka

te hogy döntenél?

2011. aug. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be...
2011. aug. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Mezsaros2008Erno ***** válasza:
Mert ez a divat és sok a divatbúza ! De a kérdésedből ítélve te egy igénytelen szakadt tróger alkoholista csöves vagy !
2011. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%

A franc tudja. Én is ezt akartam kérdezni pont.

Lehet hogy a női segítségnyújtási szándékra van ez az egész alapozva és a homi kinézetű srácoknak azért van barátnőjük mert a csajokba felébresztik ezt a javító mehanizmust.

Én sem értem ezt amúgy..

2011. aug. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Borotválom a hónaljam mert máskülönben nap végére nagyon büdös....vagy ha te borzokkal akarsz járni :/
2011. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mert a média arra tanít minket hogy legyünk buz*k... Meg ezek a zenekarok mint a tokió hotel, anti fitnesz sz*r meg iylen sp is...
2011. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
És pár évtizeddel ezelőtt miért volt minden nőnek göndör haja? He?
2011. aug. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ernő (12:54), nem vagyok alkoholista, nem nézek ki ízléstelenül, naponta zuhanyzom, kétszer mosok fogat stb.:) Ez nem az ápoltságról szól. Én azt nem értem, miért viselkednek ennyire nőiesen sokszor a fiúk, a "mai fiatalok". Változó világunk csodáin tűnődöm.
2011. aug. 29. 12:59
 10/18 anonim ***** válasza:
Nyugi lesz még rosszabb is. Ez csak a kezdett hogy mindenki bu*isan néz ki. Később már mindenki az lesz. Akkor lesz az hogy mielött én is elkapnám kinyírom magamXD
2011. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!