Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú-lány barátságból szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátságból szerelem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Beleszerettem az egyik fiú barátomba. De nem tudom mit tegyek! Légyszi segítsetek! :S

Itt le van írva részletesebben:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


2011. aug. 30. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

lehet persze!

reklám:

2011. aug. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
simán lehet
2011. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán lehet fiú-lány barátságból szerelem.Éppen az egyik fiú "barátom" mondta, hogy ő nem hisz a fiú-lány barátságba.. De amúgy ad ráutaló jeleket, hogy bejössz neki?:)
2011. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy lehet...egyszer én is így jártam 16/L
2011. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Eddigi tapasztalatom az, hogy csak arra épül megnyugtató, érzelmi biztonságot és meghittséget nyújtó kapcsolat. Nem hiszek / merek-tudok bízni az "üres" szenvedélyben. Együtt kellenek.
2011. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a linkedhez is leírtam véletlenül de ide bemásolom.


Nemtudom h megszoktad e ölelni, de, ha nem, akkor mindenképpen néha öleld meg, lehet csak úgy random, vagy ha jókedved van éppen, vagy akár mi.. odafutsz hozzá, megöleled, lehet h nem fogja érteni, de én ezt szerettem a barátnőmben amikor még nem jártunk.. ő belém volt esve és folyton ezt csinálta, ja meg mindenképp nyerd el a bizalmát, hogy érezze hogy támaszkodhat rád.. hiszen ez az alapja egy kapcsolatnak. Sajnos az én barátnőm ezt nem értette meg és szét is mentünk. de ez az én sztorim, te pedig ne kövess el olyan hibákat semmiféleképpen, ami befolyásolná a feléd érzett bizalmát a srácnak.

Ja.. és persze sok szerencsét =]. Remélem nektek összejön, és ha igen akkor sok boldogságot és bolondságot előre is.


15/f.

2011. aug. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja! és tényleg az ilyen fiú-lány barátságokból születnek a legeslegjobb kapcsolatok.. ilyen helyzetben alakul ki a bizalom a legeslegjobban. Ezt nekem elhiheted..
2011. aug. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
95%

Én férfiból vagyok, ezt előre megmondom, így talán jobban érdekel majd téged. Külön pontokba szedem, talán jobban segít.

1.Nekem rengeteg barátnőm volt már akivel eleinte csak "haverok" voltunk. És amikor esetleg nem jött össze, vagy úgy gondoltuk, ez tovább nem lesz jó és szakítottunk, még úgy is barátok maradtunk, még ma is azok vagyunk.

2.A legtöbb pasi (pl.én is) szereti, ha egy csaj utalgat neki, de a legtöbb pasi félős is, nagyon félős, ha egy neki tetsző csajról van szó. Ezért ne aggódj mondani, de akkor se aggódj, ha tétovázik, mert lehet, hogy csak berezelt.

3.Eleinte csak utalgass, azt sokan szeretik, de ha nem jön be szerintem valahogy így mondd meg (csak persze a saját stílusodban): ,,Tudod mi régóta barátok vagyunk, és nagyon szeretek veled lenni, azt hiszem nagyon is..." és ezután az hogy jobban kedvellek mint más barátokat/azt szeretném, hogy jobban ismerjük meg egymást stb...

4. Magamból kiindulva ne mondd a szemébe, hogy imádlak, belédzúgtam stb... mert akkor valami ilyesmi játszódik le a fejünkben (nem mindenkiben, de valószínű): ,,Úr isten. Nem tudok elhívni egy csajt sehova. Olyan béna vagyok, hogy ő kér meg engem? Te jó ég!" És ilyenkor lehet az van, nem sikerül akkor se, ha eddig tetszettél neki.


Remélem segítettem, sok szerencsét :)

2011. aug. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

23:40 a 23:01 (is) fasz.t hord a gatyájában. Nem is fütyköst.


:-)

2011. aug. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenkinek ment a hasznos! :)
2011. aug. 31. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!