Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ilyenkor? Tanácstal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés
Volt egy lány akit "fűztem" egy jó fél éve de xy miatt nemlett semmi.Közben összejöttem legjobb bnőjével de nemigazán működött a dolog és most elég kérdésesen vagyunk nemakarja egyikünk se hagyni a másikat.Közben az előző lány újra képbe jött és nagyon jól elvagyunk stb stb és választanom kéne a két legjobb bnő között és ez az ami nemnagyon megy....volt már valaki hasonló helyzetben?Mitcsináljak?Érdekel mindkettő de nemtudom melyik jobban....
2011. aug. 31. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Háth azt csak te döntheted el, h melyik érdekel jobban.. sry
2011. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Járt utat járatlanért el ne hagyj!



De azért told meg a másikat is:)

2011. aug. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
inkább választom a járatlan utat :D
2011. aug. 31. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!