Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól gondolom, hogy a pasimmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy a pasimmal kell, hogy maradjak és valahogy elmagyarázni a másik pasinak, hogy közöttünk most nemlehet semmi?

Figyelt kérdés
Lassan egy és fél éve járok a pasimmal,de mostanában megismerkedtem egy idősebb pasival akivel én csak barátkozni szerettem volna,de neki komolyabbak a szándékai. Jól megvoltunk és ezért elmeséltem neki a problémáinkat a pasimmal és azután ő tanácsokat adott,amiben igaza volt ,de én mégsem fogadhatom meg. Én szeretem a pasimat,ő meg azt szeretné,hogy hagyjam el,mivel ő sokkal jobb lenne,mellette felszabadulhatnék,lenne szabadságom. Mivel a pasim szereti megmondani,hogy mit csináljak. Pl. ha aztmondja hogy változtassam meg a közös képre a profilképemet facebookon,akkor én megcsinálom,meg azért járok ott vele jegyben,mert ha nem akkor megsértődik,kiakad. A másik pasi meg sürget,hogy döntsek már nekem akar jót. Tudom,hogy tényleg nekem akar jót,mert igazak a tények amiket felvázolt elém,de én most nem akarok szakitani a barátommal,mert már javult a kapcsolat közöttünk. Hogyan mondhatnám meg a másik pasinak,hogy nemlehet most köztünk semmi,úgy hogy ne sértődjön meg és a barátom maradjon? Mert nagyon szomorú lesz és nemakarom megbántani.
2011. szept. 2. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Gebaszos helyzet. Ha jön valami ami nem csak egy közös kép vagy valami apró (bár a jegyesség az már annyira nem az) szóval ha jön valami komoly dönteni való amit Te máshogy szeretnél akkor azért döntes a figura részére, h. ne hisztizen be???

Na neeeeeeee

2011. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hamarabb kellett volna tisztáznod a másik pasival, hogy mi is a valódi helyzet...


gyakorlatilag hónapokig etetted , hogy lehet h lesz valami, de nem mondtál semmit neki, mert jó volt időnként vele lenni és beszélgetni vele!


Ezzel a másik pasival ez valamilyen szinten kib@szás....


De el kell döntened végre, hogy kivel akarsz lenni!!!!


ÉS szerintem! Nem fog a barátod maradni! Mert ezt akárhogyan is mondod el neki sehogy nem fogod tudni úgy elmondani, hogy ez neki ne legyen sz@r! Mert belédszeretett és többet akart.

Ergo mond meg neki és hagyd békén utána!


Lehet h ő lesz a 100 pasiból azaz 1 aki ebben a helyzetben a barátod marad...

2011. szept. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hivjuk a pasimat Z-nek a másikat meg Zs-nek. Zs-t nem etettem hónapokig,2hete ismerjük egymást csak. Én ccsak egyetértettem vele,hogy lehet hogy aztkéne tennem,hogy elhagoym a pasimat,mert tényleg nagyon durva volt a helyzet meg még mindig az de én igazán szeretem és nemfogom elhagyni.
2011. szept. 2. 19:03
 4/7 anonim ***** válasza:
otthagynám a pasimat.. ez nem normalis!!!!
2011. szept. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mond meg Zsének, hogy "sokat gondolkodtál ezen az egészen és úgy döntöttél hogy a pasiddal maradsz" ---> ennyi!


Nem kell kertelni meg fél órás beszédet tartani azért h miért! Ezt sokan megkérdik hogy hogyan lehet szépen h a barátság megmaradjon!


Ez csak a másik félen múlik! Az ő érzésein!

Nem lehet se csúnyán se szépen!


Vagy megmarad havernak vagy elmegy... sajnálom de ez van..


hány évesek vagytok így édes-hármasban?

2011. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd meg az idősebb pasinak, hogy köztetek nem MOST, hanem SOHA nem lehet több barátságnál. Ha ezzel egy csapásra értelmét veszti számára a barátságotok, nem kár érte. A barátodnak meg ne hagyd, hogy parancsolgasson. Ha elhagy, mert saját akaratod van, érte sem kár.
2011. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
17 én és a pasim. Zs pedig 20
2011. szept. 4. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!