Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm elhagyott 2 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elhagyott 2 hónapja az ex barátja miatt. Szeretném valahogy visszakapni, lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítségeteket szeretném kérni, ugyanis 2 hónapja elhagyott a barátnőm. A mai napig vissza szeretném kapni és nagyon szomorú vagyok miatta. Szakított velem és azt mondta, hogy nagyon szeret de nem érezte azt és valószínüleg ennek az ex barátja az oka aki messze lakik és távkapcsolat volt. Ez nálam egyik pillanatról a másikra történt, nem is tudtam róla...Szakítottak a táv miatt és most újra próbálkoznak, de semmi nem változott nem is értem, mert közelebb sem kerültek egymáshoz. A srác hitegette, hogy itt lesz a közelben 2 hétig és hát ez pont elég volt. Őt sem értem... igazából meg senki sem...Találkoztak 2x2 órára de pont elég volt elszakítani tőlem..Írtam az exnek, próbáltam a barátnőmmel beszélni, hogy ne csinálja, de most végülis ez a szitu, hogy egy távkapcsos srác aki kirakta a táv miatt jobban kell mint én...Gondolom újra beszélgettek, aztán valahogy a régi dolgok... ex barátnőm szerint, nincs bennem semmi hiba és mindig jó voltam hozzá, és tényleg nem nagyon panaszkodott amíg együtt voltunk.. És nagyon nem értem, mert nagyon is jól megvoltunk és azthittem életem legszebb nyara fog következni vele...Utolsó 1 hónapban picit elhanyagolódtak a dolgok, mert suli vége és érettségi volt, de szerintem ez megérthető..( nem volt olyan drasztikus elhanyagolás csak nem jártunk különösebb helyekre annyit. ) Nem tudom mit tehetnék, de nagyon szeretem.. Tudtok valami nagyon jót tanácsolni?..Vissza szeretném kapni... 1 hónapig még beszélgettünk és irogattam neki, de félek, hogy ettől csak eltávolodott... majd szeretne velem beszélgetni elvileg a dolgokról, de félek, hogy ez csak ilyen nyugtatás lesz, hogy ő őt szereti, meg mittudomén...az csak rosszabbul esne. Köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 3. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
van rá esélyed,de ha nem sikerülne idd le magad
2011. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És, hogy lenne ez lehetséges? Mit tehetnék? AZon kívűl, hogy nem zaklatom?...
2011. szept. 3. 12:03
 3/10 anonim ***** válasza:

figyi, szerintem ha a bnőd így döntött, tartsd tiszteletben! Ha neki a másik kell akkor az, ha meggondolja magát akkor úgyis vissza megy. De ha téll ilyen rossz volt a távkapcsijuk és ő mégis ezt választotta akkor lehet hogy még se volt olyan rossz. De ha mégis mki a saját hibájából tanul. Viszont arra vigyázz hogy ha mégis vissza akarna menni hozzád és te rögtön vissza fogadod látni fogja rajtad hogy "papucs" vagy és többször el fogja ezt játszani.

viszont ne eröltesd ha nem akarja, mert akkor börtönbe fogja érezni magát és az még rosszabb lenne....:S


L21

2011. szept. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Leginkább, azt szeretném megtudni, hogy mit ronthattam el, illetve, mivel tudnám növelni egy ilyen szituációban az esélyeimet... próbáltam elég sok mindent, hogy mások beszéljenek vele, de nem nagyon sikerült kizökkenteni csak néha... nagyon labilis néha...
2011. szept. 3. 12:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

na ez meg a másik amit ne csinálj...ne küldj rá másokat...bocsi de ez szánalmasan hangzik, mást nem tudsz csinálni csak várni....:S ha neki ez a jó akkor hagyd...:(

tudom hogy rossz ismerős a szitu, de mást sajnos nem lehet tenni...

2011. szept. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem értezte azt amit kéne, akkor nem rontottál el semmit. Az érzelmeket nem lehet irányítani. Hagyd őt.
2011. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nagyon bonyolult...
2011. szept. 3. 15:53
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy csak te gondolod annak, lehet h ő neki ez egyszerű és lezárt ügy, csak te csinálsz ekkora bajt belőle....ilyenben 2 hónap hosszú idő, ha akart vna vissza ment volna
2011. szept. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát mert boldogság közepette, egyik napról a másikra egy ilyen ürüggyel felbukkani azért elég durva... így nemtudom lezárni.. meg a döntése irreális, hogy olyasvalakihez megy vissza aki kirakta és távkapcsolat... szerintem csak ilyen első szerelem benyomása van a dolgoknak:( De rábasztam:(
2011. szept. 3. 19:55
 10/10 anonim ***** válasza:
fogadd el...lehet hogy már előbb is megtette volna csak nem volt szíve...lehet hogy a te részedről igen boldogság közepette volt de lehet hogy neki csak színjáték mert nem mert lépni...
2011. szept. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!