Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi már szakított,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi már szakított, akkor miért akar napi szinten továbbra is beszélni telefonon, ez miért jó neki?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy továbbra is tudni szeretne rólam mindent! Ez mit jelenthet?
2008. márc. 9. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Még kötődik hozzád, és fontos vagy neki. Biztos nagyon jó volt neki az együtt töltött idő és szeretné tartani veled a kapcsolatot, mert "lenyűgöző a személyiséged" vagy ilyesmi. Szerintem ennyi van a dologban.
2008. márc. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Igen, én is csak azzal tudom ezt magyarázni, hogy még mindig fontos vagy számára, kötődik hozzá, hiszen az együtt tölött időt nemlehet csak úgy pikk-pakk semmissé tenni. Fontos vagy számára, akármi is történt, és akarja tudni, hogy jól vagy-e, hogy mi van az életedbe. Idővel majd más lesz...
2008. márc. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
az a megszokás, a kötödés, és nem egyszerű hirtelen elszakadni egy oylan embertől akivel azaelött napi, szoros, testi-lelki kapcsolatban volt.
2008. márc. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kotodes, na meg a bizonytalansag szerintem. Ugymond "rovid porazon" szeretne tartani, hogy ne legy mase egyelore, ez amolyan buszkeseg nekik. Ezt egy fiutol hallottam en is
2009. okt. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!