Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni ilyen helyzetben? Nagyon elvagyok keseredve.

Figyelt kérdés

A barátnőmnek autóbalesete volt az arca kicsit eltorzult.

Azóta folyamatosan azt mondogatja ,hogy elfogom hagyni mert csúnya lett, meg olyanokat mond ,hogy szakítani akar velem mert nem akar nekem kellemetlenséget okozni ilyen külsővel.

Hogyan érthetném meg vele ,hogy én vele akarom leélni az életemet és nem fogom ezért elhagyni.


2011. szept. 3. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk ezt elmondhatnád neki is őszintén. És amúgy nem díjazom a mondvacsinált indokkal történő lánykérést, és azt sem tudom mennyi idősek vagytok, de ez talán segíthetne helyretenni kicsit.
2011. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

mondd neki, hogy szerinted így is szép, meg hogy szereted és hogy ugyanolyan szépnek tartod, mint akkor =)

meg vidd el szórakozni, hogy éreztesd vele, hogy nem szégyenled mások előtt =)

2011. szept. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*szégyelled
2011. szept. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!