Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem korai ha 2 hét járás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem korai ha 2 hét járás után kimondja hogy szeretlek?

Figyelt kérdés

2 hete járunk, másfél hónapja kezdtünk ismerkedni... és félek hogy ez még csak max valami fellángolás lehet


vagy lehetséges hogy ilyen kevés idő után őszinte szerelembe esik az ember?

20 éves, én 18


2011. szept. 4. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
persze, én már most szerelmes vok belé pedig még nem is járunk...mi ebbe a meglepő?? Nyílván azért jár vki vkivel mert szerelmes belé, tetszik neki stb...
2011. szept. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ASD! én az elsö nap már mondtam nemtom ez mért ilyen nagy dolog :D
2011. szept. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tökmindegy, úgyis elszúrtátok. A helyes sorrend: ismerkedés, udvarlás, "szeretlek", járás.

Minek olyannal járni, akibe nem vagy szerelmes?

2011. szept. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
mert előbb nyilván meg akarom ismerni, hogy járnék valakivel akit nem is ismerek? főleg hogy legyek szerelmes belé
2011. szept. 4. 13:56
 5/13 Chrisstian_ ***** válasza:
azt hallottam azt mondják, h van olyan, h szerelem első látásra. Ez akkor szerelem a 34. látásra. Nos lehet akár ilyen is...
2011. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A megismeréshez nem kell járni. Most attól ismered meg, hogy minden szerelem nélkül smárolsz, netán lefekszel vele? Jesszus...
2011. szept. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
najó szerintem maradjunk a kérdésnél. :)
2011. szept. 4. 14:00
 8/13 anonim válasza:
én első perctől oda voltam bnőmért pedig semmit se tudtam róla. azóta is nagyon jól megvagyunk ( 19 hónap ) 20 F
2011. szept. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
már válaszoltunk
2011. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

jó, akkor te ne válaszolj többször :D

többieknek köszi. :)

2011. szept. 4. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!