Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik társkeresőt ajánlanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkeresőt ajánlanátok egy 50 éves nőnek, aki komoly kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
www.öregekotthona.hu
2011. szept. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2011. szept. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. szept. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De bun*ó vagy első, már elnézést!

Szerintem parom.hu a legjobb, legkomolyabb oldal, az eddigi tapasztalataim alapján.:)

Még love.hu az, ahol sokan fent vannak, viszont ott nagyon sok a perverz alak.

Én parom.hu-ra szavaznék.

Sok sikert Neked!:))

2011. szept. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a freelove.hu illetve a lovebox.hu-n keresgéltem. Mind a kettőn van rengeteg link ember is, de nekem végül is sikerült kb félév után összeakadnom a jelenlegi párommal, akivel már 4 éve együtt élünk és nagyon szeretjük egymást. De azért készülj fel rá, hogy nem lesz egyszerű a dolog. De ha nem is próbálkozol, akkor soha nem fog összejönni.

54/N

Első válaszolónak: Nem csak 20 évesen keresi az ember a párját, egy 50 éves nő még nem a temetőbe való.

2011. szept. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat!:) Igazság szerint nem rám vonatkozik a kérdés, 22 éves vagyok, egy családtagomnak szeretnék segíteni, hatalmas csalódáson van túl, szóval nem egyszerű, és 1 hónap után már feladná, pedig csak 1 oldalon regisztrált eddig. Utolsó, a te példádat mindenképp felhozom neki, biztatásul.:)
2011. szept. 4. 19:52
 7/7 anonim ***** válasza:
randivonal, love.hu
2011. nov. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!