Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » én 22 éves lány vagyok, és 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én 22 éves lány vagyok, és 1 éve együtt élek a 26 éves barátommal. Az anyukája erőlteti a házasságot, és a fiacskájának is telebeszéli a fejét. én még nem akarok férjhezmenni, . Mit csináljak, hogy felfogják, és hagyjanak békén?!

Figyelt kérdés
így is nagyon jól elvagyunk,szeretjük egymást
2011. szept. 4. 19:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
28%
legközelebb vegyétek be az anyját is, az biztos segít.
2011. szept. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Ne menj hozzá feleségül akkor még, elég egyértelmű jel.
2011. szept. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondd meg nekik, hogy szerinted ez még korai és még nem szeretnél férjhez menni. Különben is ne az anyukája beszélje tele a fejét és az ő hatására döntsön így, hanem majd akkor, ha magától is így gondolja és tényleg akarja.

21/L

2011. szept. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
feküdj le 1 négerrel és leszállnak rólad! Garantálom
2011. szept. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Akkor szakíts vele! Miért szúrsz ki vele? Te nem vagy ettől önző szerinted? Te csak vagy és élsz, nem szeretnél férjhez menni. Ezzel úgy szintén te is magadra gondolsz, mert le akarod beszélni! Ez is egy önzőség kifinomult változata. Ha nem fekszik a házasság akkor mond meg a párodnak és ha akkor se működik akkor szakíts! Ha azt mondod hiszel Buddhában akkor most mindenkinek hinnie kell, mert te azt szeretnéd? Ők szeretnének tovább lépni te meg nem akkor ebből mi következik?
2011. szept. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Senkit sem lehet házasságra kényszeríteni, ha nem akarja. A srác el akar venni, vagy csak az anyja erőlteti az egészet? Mert ha csak az utóbbi, akkor egy ingatag, gyenge jellem, aki anyunak akar megfelelni. Ha az anyja nem él veletek, akkor pedig végkép semmi köze sincs hozzá. A másik oldalról pedig, mikor akarsz férjhez menni? Mert ha te is olyan karrierista ribanc vagy, aki azzal jön, hogy ma ez a divat és gyereket sem akar 40 előtt, akkor ne maradj olyannal, aki esetleg komolyan tervezi a dolgot.
2011. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
na mi lett a vége??
2012. jún. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
engem is érdekelne, mi lett a vége
2012. dec. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
....?
2020. nov. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Helló!

Együtt vagytok...?

2021. márc. 16. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!