Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú párkapcsolatban élők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú párkapcsolatban élők! Ti hogyan töltitek az időt együtt az esetek többségében a párotokkal? Hogyan tartjátok fenn a tűzet? Milyen rendszerességgel látjátok egymást?

Figyelt kérdés
Párommal 4 éve vagyunk együtt és félek hogy befásultunk mindenki szerint olyanok vagyunk mint a 60éves öreg házas párok.Külön élünk még de mikor együtt vagyunk olyan inkább mintha haza mennék nem pedig egy randira vagy nem is tudom ugyan úgy csináljuk a magunk dolgát csak úgy hogy közben ott vagyunk egymás mellett,nincs már az a tűz sem.Viszont szakítás szóba sem jöhet iszonyúan szeretjük egymást csak nem akarok befásulni ezért lennék kíváncsi arra hogy mások hogyan csinálják.
2011. szept. 5. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Keressetek közös érdeklődési kört, hobbit és hódoljatok neki közösen.


Egyből van mit megbeszélni, lehet jókat nevetni, mivel esetleg elfáradtok lehet utána enni valahol, vagy éppen együtt fürdeni, de a legfontosabb, hogy ne görcsölj(etek) azon, hogy uncsi, és valamit csinálni KELL...


Sokszor az is elég, ha szótlanul vagytok együtt!

2011. szept. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolkozz ilyeneken. Élj és kész. Pszicho paradoxon. Ha aludni akarsz, akkor nem tudsz elaludni. Ha azon gondolkodsz, hogy min kéne beszélgetned a melletted sétáló ismerősöddel, akkor nehezen fogsz tudni beszélgetni. Ha azon görcsölsz, hogy unalmas a légkör, hogyan tüzesedj fel, akkor pont nem fog sikerülni. ÉLNI, TAPASZTALNI, ÉREZNI kell, teljesen más világ, mint a gondolatok világa.
2011. szept. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen erre már én is gondoltam csak az a baj hogy nehezen kimozdítható a párom és ált alig tudunk találkozni akkor is tök fáradt meg feszült:/hetente 2napot látom jobb esetben ami azzal telik hogy rokonozunk vagy tv-zünk alszunk délig pihenünk ő olvasgat én pedig főzök tv-zek videó játékozok.Évekig próbáltam kimozdítani valahová mire rájöttem hogy nem fogom tudni mivel pénzbe időbe és energiába kerülne.Ő meg most abban a fázisban van hogy gyűjtögeti a pénzét szóval éjjel nappal dolgozik és tanul alapozza a jövőjét én meg úgy érzem hogy ebben mellette kell állnom.Ugyan akkor nem szeretném hogy mondjuk 2 év múlva mikor lehetőségünk lenne tovább lépni(össze költözés házasság)akkor arra jöjjünk rá hogy tök unalmasok vagyunk és mással 5X jobb dolgokra vagyunk képesek
2011. szept. 5. 12:56
 4/13 A kérdező kommentje:
és ti miket szoktatok csinálni?Vagy ált hogy zajlik az az idő mikor együtt vagytok?Szerintetek gázok vagyunk?
2011. szept. 5. 13:00
 5/13 napietus ***** válasza:
100%

mi már házasok vagyunk, de a kedvedért visszamegyek az időben 1 kicsit:


szóval amíg nem éltük együtt, akkor általában mentünk valahova, mikor találkoztunk. kirándulni, teniszezni, valamilyen rendezvényre, vagy ami eszünkbe jutott. volt, hogy elmentünk kocsikázni, csakúgy céltalanul, és magam is meglepődtem, milyen szép helyeken lyukadtunk ki :)


otthon általában mindkettőnknek megvan a maga dolga, de azt továbbra is tartjuk, hogy hétvégente kikapcsolódunk.


a tartalmas közös időtöltést ne spóroljátok ki, mert megbosszulja magát, ezt jól látod! van olyan, amihez nem kell sok pénz, mégis nagyon jó.

2011. szept. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
minden találkozásotokkor elmentetek valahová?:O Esetleg tudnál ötleteket írni?:)(kocsikázni mi is kocsikázunk ugyan is haza visz mindig:D)Hát nálunk úgy van ez hogy ált nála vagyunk nehezen mozdulunk ki kb olyan havonta 2 havonta.Én azt találtam ki hogy play stationozni nagyon szeretünk mind2-en szóval játékokat viszünk át közösen kb ez lett a kompromisszum mivel mikor felhoztam ezt a kimozdulós program csinálós dolgot azt mondta hogy nem lehet mindig menni valahová meg hogy neki az sok pénzbe van már csak a benzin is.Mennyi idő után költöztetek össze azt szabad megkérdeznem?
2011. szept. 5. 13:21
 7/13 napietus ***** válasza:

5 év és eljegyzés után költöztünk össze. tippeket nem nagyon tudok adni, mert ami nekünk jó, az nem tuti, hogy nektek is. erdőben pl. szeretünk kirándulni, fotózni. tenisz is jó, vagy fallabda, és annyira nem drága, nézd meg a környékbeli klubokat. fallabdázni akinek kis érzéke van hozzá könnyn meg tud tanulni. vagy megnézünk egy kiállítást (ezekből van ingyenes is), rendezvények is mindig vannak a közelben, biztos Nálatok is (nézd meg neten).


otthoni időtöltésnek jó a sakk vagy a kártya, mi pl. amíg nem éltünk együtt és a férjem háztartásában nem volt mosogatógép, mosogatásban játszottunk (vesztes mosogat).

2011. szept. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 napietus ***** válasza:
ja, még kihagytam, hogy híjatok társaságot, és Ti is fogadjatok el meghívásokat. a barátok mindig felvidítják az embert, és jó hatással vannak a közérzetre, így a kapcsolatra is. nem kell feltétlen 5 fogásos vacsorára gondolni 15 főre (bár annak is megvan a varázsa), egy pár üveg bor, néhány szendvics vagy vendégváró falatka, pogácsa, és kész.)
2011. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ez jó:D köszi (bár én páromnak nincs még lakása:S és van mosogató gép)de most eszembe jutott 1-2 dolog:)
2011. szept. 5. 13:34
 10/13 A kérdező kommentje:
ez mind jó de ezeket igazán külön lakásban lehetne megvalósítani:/meg igazából úgy teljesen más lenne már:/talán kicsit ezt is érzem problémának hogy olyan kilátástalan ez az össze költözés meg külön lakásos dolog és 4 év után már kicsit kevésnek érzem ezt az össze járogatunk hétvégente dolgot:/lehet inkább ez a fő probléma
2011. szept. 5. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!