Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, mit tehetnék ilyenkor?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom akit nagyon szerettem, de ő megtapasztalta, hogy a szerelem mulandó így szakított velem. Azóta már több hónap eltelt, de én nem tudom őt elfelejteni és nem tudom mit tegyek. Ha megmondanám neki, hogy mit érzek iránta azt, hogy reagálná le? Vagy még küzdjek azzal, hogy múljanak el nálam is az érzelmek? Sajnos azóta senki se fogott meg úgy ahogy ő egykor így nehéz is tovább lépni. Mit tudnék tenni?
2011. szept. 5. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
"Vagy még küzdjek azzal, hogy múljanak el nálam is az érzelmek?" Mindenképpen megérné. Eleinte nagyon nehéz, de az idő majd megoldja. Egyszer pedig biztosan fogsz találni valaki mást.
2011. szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amittehetsz az annyi, hogy szépen felnösz. Az élet ilyen. Indig van valaki akit el kell engedni. Hol egy barat, hol egy szülö akit nem látunk többé. Az élet ilyen és tudni kell tullépni. A gyengék egyhelyben maradnak.
2011. szept. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!