Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordulhat, hogy egy 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy egy 16 éves lány és egy 17 éves fiú megismerkedik, és együtt fogják leélni az életüket?

Figyelt kérdés
Lehetséges az ha pl van egy lány aki 16 és megismer egy fiut aki 17 éves! , A lánynak van már tapasztalata a fiu viszont nem tapasztalt abszolult és h együtt fogják leélni az életüket, h összeházasodnak? Mennyi az esély rá?Mert most a kapcsolatuk szo szerint tökéletes, öszinték mint még senki máshoz, hüsögéssek, és törödnek, figyelnek egymásra, szoval minden a legnagyobb rendben van! Lehetséges ha a lány a fiunak az elsö akivel lefekszik h ö lesz élete párja?
2008. márc. 9. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt egy osztálytársam, akinek a szülei 13 éves koruk óta együtt vannak, egy másik ismerősömnek is az a férje, akivel 16 évesen elvesztette a szüzességét.

szóval lehetséges, az első úgyis mély nyomot hagy mindenkiben, elfelejteni már úgysem tud.

2008. márc. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Lehetséges, anyumék is 16 éves koruk óta együtt vannak és elsők voltak egymásnak.
2008. márc. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ahogy látom te nagyon szereted a párod és ez így renden is van...példa számtalan van rá h ilyenből házasság lett de ne felejtsük el azt h még fiatalok vagytok előttetek az élet szóval most a szereelem beszél belőled, féree ne értd én nem ellenetek beszélek és kívánom h házasság legyen ennek a vége ha évek múlva is így gondoljátok
2008. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is ennyi idősen jöttünk össze a feleségemmel. Szerintem lehet belőle házasság... Én drukkolok nektek!!!
2008. márc. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyu és apu is így voltak.És már 17 éve együtt vannak :) Szerintem lehetséges.
2008. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!