Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokszor csak misszionárius...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor csak misszionárius pózra lehet rávenni a barátnőm, és sosem mondja mit szeretne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kérlek Olvasd végig, hátha tanulhatsz belőle.

Tiszteletem a hölgyeknek, lehetőleg a Ti válaszotokat várom, köszönöm.

21 éves srác vagyok, a bnőm 23 éves. Depizek....., Nem tudom, hogy mit tegyek!

Nagyon nagyon szeretjük egymást, imádom, nem lehet leírni, hogy mennyire jól kijüvünk egymással, éppen ezért fájdalmas ezt átélnem... .

Én "sexesebb" vagyok, Ő ugye nem. Nem erőltetem, türelmes vagyok vele, de sokszor elpattan a húr :

Példák (2006.09.16-2008.03.09) : mondja, hogy "nee most ne, majd este" , este : "cicukám rámülnél? ; - nem , fáradt vagyok, most csak csináljuk így", pózok: - misszionárius.. csak ez, szinte nem lehet semmire sem rávenni, mert h a többi milyen fura, fárasztó stb. tiszteletem a kivételes alkalmaknak mikor nem kellett mondani, de a másfél évünk alatt 5* ha volt ilyen. Gyakoriság : Heti 1, de nem ritka a 2-3 heti 1 sem, amit ugye nem kell mondanom, hogy nem élvezek, mert csak hiszti az egész :((((((.

Úgy érzem, hogy nem lát fantáziát az egészben, mert kérdezgetem, hogy mit szeretnél kicsim, vagy mi nem jó, de Ő soha nem mondja, hogy mit szeretne. Szerintemem azon van, h csak "essünk" t


2008. márc. 9. 18:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
Első olvasásra azt gondoltam, hogy szerintem ennek a lánynak annyira nem fontos ez az egész kapcsolat! Másodszori olvasásra is sajnos ezt gondolom! Te mindent megteszel, igyekszel, ő pedig semmi... Nem veszi figyelmbe azt, hogy vannak Neked is igényeid és az sem érdekli, hogy mennyire türelmes vagy és megértő! Sajnos azon az úton halatsz, hogy kezded unni a szitut és lehet odáig fajulhat a dolog, hogy máshol keresed ezt a boldogságot! Amúgy az ilyen esetek nagy része bukáshoz juttatja a kapcsolatot, ugyani szerintem evidens, hogy a szex is fontos egy kapcsolatban! Ezzel is kifejezhetjük érzéseinket! Én pl ha a barátom így viselkedne, tuti aggódni kezdenék, hogy már nem érez úgy irántam, nem aktív az ágyban és lehet, hogy van neki más! Nem rémisztgetni szeretnélek, csak ezek sajnos benne lehetnek a pakliban! Beszélj vele és mondjad el neki amit érzel ezzel kapcsolatban!
2008. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem igyekszik a csaj, de nem kívánja. Lehet, hogy a kapcsolat sem fontos neki, de a szex még annyira sem. Nem volt esetleg valami rossz tapasztalata előtted?
2008. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
6%
tuti megcsal és csak veled nem kivánja a szexet
2008. márc. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem biztos, hogy megcsalja. Én az egész életem le tudnám élni úgy, hogy nem szexelek.
2008. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem sem csalja meg.

Dolgozik? Fáradt? Stresszes?

Nálunk a párom azóta jóval kevésbé kívánja a szexet, mióta dolgozik. Elmeg reggel munkába, este hazaesik, oké, megértem.

Próbáld meg ilyen téren megnézni, hogy nem lehet-e, hogy ilyen jellegű a probléma.

2008. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy valaki melózik, fáradt és stresszes, nem mindig megfelelő kifogás! Ezek nálunk is megvannak, mégsem megy a szex rovására... Szerintem le kéne ülnötök beszélni, lehet, hogy van ami nyomja a lelkét, ezért nem fogadja úgy a közeledést, vagy tesz lépéseket!
2008. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

(Én írtam )


Én reggel 4:20 és 4:40 között kelek,napi 10-12 órát dolgozom, és vele akarok lenni,munka után szexelni.

Ő tanul 5ödéves, illetve dolgozik, de a sexre mindig csak kifogás.

Tutira nem csal meg, ismerem és nincs is rá ideje.

Velem (állítólag) nincs baja, szeret, Imád, velem akar élni. Még 1 pasit nem fog találni aki ennyire szereti, és elvilei olyannak amilyen.

Ő azt állítja, hogy lehet, h van bene vmi belső gát, ami miatt nem. most azon vagyunk,h elmegyünk sexuálpszcihológushoz.

Ma még azt is elárulta, h rájött, h nem tud szexelni, de akárhányszor mondom neki, h éppen azért közdük.Hiányzik amit oly ritkábn csinálni szokott, mert amit csinál az isteni, de ép ez a bajom, h nem csinálja. :S, szóval okosabbak nem lettünk, ide lehet, h tényleg sexuálpszcihológus kellene, de attól félek egy kicsit, mert hát fiatalok vagyunk, és szerintem nincs olyan dolog amit két szerelmes pár ne tudna megoldani.És Én is ezt mondogatom, h látod nem szeretsz... de ez nemigaz, odavan értem, eljön elém a melóba, végez, talizunk, együtt vagyunk, SZERET, avval tutira nincs baj, szóval marad az a bizonyos belső gát, Erre mit mondtok?

2008. márc. 9. 23:14
 8/29 anonim ***** válasza:
32%

Eddig nem sok tanáncs érkezett:))

Na...Szerintem látogass el 1-2 jó szexshopba és vegyél neki valami meglepit....pl..vibrációs péniszgyűrű, pillangó....vagy egy nagyon szexi fehérnemű..

Vagy tudom ajánlani a csak pároknak készült társasokat..Választék van bőven.....

Ha rákap a dologra, remélem nyert ügyed lesz:))))

2008. márc. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
72%
Mondom én, hogy lehet valami nyomja a lelkét! Én úgy vagyok vele, ahogy te is, hogy nincs olyan, amit egy pár ne tudna leküzdeni ilyen téren! Ha ezen kívül minden oks veletek, akkor tényleg meg tudjátok oldani ketten és nem kell külső segítség! Próbáljátok meg, beszélgessetek sokat, de szabadon, ne muszájból és kötötten! Bújjatok össze, de ne úgy, hogy azt érezze, hogy annak mindenképp szexszel kell befejeződnie! Bele fog gondolni, hogy milyen jól is alakulthat egy kis összebújás, hogy nem csak a szexről szólhat, hanem sok másról! Én ilyesmikkel próbálkoznék, a szexjátékok még ráérnek! Ezt a gátat először érzelemmel kéne áttörni!
2008. márc. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%
21 éves lány vagyok, szexmániás, és van egy barátnőm, aki velem egy idős, de neki hasonlo problémája volt, mint a te barátnődnek. Elmodnom a véleményem: Sztem sem jó ötlet a szexshop. Szegény csaj sztem már annyira ki van ettől az egész szex témától, h pláne nem kívánja.. Gondolj bele, ha valakit folyton "cseszegetnek" vmiért,(bocs a szóért, tom, h te gyengéden porbálkozol vele) a végén kényszernek érzi, elkezdi nyomasztani, rástresszel és már csakazért sem fog neki menni. Azzal, h folyton szexelni akartál vele, épp az ellenkezőjét érted el nála: csak mégjobban elvetted a kedvét, és ezen sztem egy szakember sem fog tudni segíteni, hiszen azzal is csak azt fogja érezni, h "uristen muszáj" és "bennem van a hiba, nem tudjuk megoldani, orvoshoz kellett fordulni, nemakaroooom" Benne már kialakult egy olyan nemtermészetes állapot, h neki ezt igényelnie és élveznie KELLENE, de vmiért mégsem megy, és már elkönyvelte magában, h selejtes. A barátnőm is így volt az előző pasijával, aki folyton üldözte, ráadásul be is durcizott utána napokig... nekik nem sikerült megoldaniuk a problémát, a köv. pasinak viszont már az elején megmondta, h nem lesz szex, csak akkor ha ő is akarja. A pasi kivárta,amig bnőm kezdeményezett és most mindketten élvezik, ha jol tom rendszeresen ... Jo, ettől még nem lettél okosabb. Kiprobálhatod esetleg, h vársz, amig neki támad kedve kisérletezni, de félek, ez sok idő lesz. Addig is nagyon sok gyengédség, nagyon sok kényeztetés, összebújás, és ahogy az előttem szóló is írta: ne arra menjen ki a játék, h ebből szex lesz. Vgay legalábbis ő ne érezze ezt :) sok sikert, nem irigyellek, de ha nagyon szereted, és ő is téged, megéri:) annyira fantasztikus dolog, mikor 2 ember egymásra talál, nemigaz, h nem tudjátok megoldani!
2008. márc. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!