Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtetszett nekem egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett nekem egy lány ismerősöm, de van barátja mit tegyek hogy elhódítsam a szívét?

Figyelt kérdés
2008. márc. 9. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Semmit, és ne is próbálj felbomlasztani egy kapcsolatot, mert még mindkettő felet magad ellen uszítod és kétoldalról kell elviselned a csapásokat, az egyik oldalról sodrófa a másikról vasalt bakancs, de azért sok sikert.
2008. márc. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Semmit.Hagyd őket,majd ha esetleg szakítanak akkor nyomulhatsz.Szerintem így a tisztességes.
2008. márc. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értek egyet az előttem szólókkal. Természetesen nem kell/szabad minden eszközt bevetni, hogy szétrombolj egy kapcsolatot,... de jó lenne tudni, milyen az a kapcsolat? Mióta vannak együtt, mennyire működik jól, stb.?

Sztem válaszolj magadban a fentebbi kérdésekre, és ha úgy látod, hogy boldogok együtt és hosszútávra terveznek, lépj ki a játékból, csak magadat őrölnéd fel! Ha viszont instabil kapcsolatról van szó, és a lány esetleg panaszkodik is a barátjára, "légy kéznél". Ez azt jelenti, hogy hallgasd meg, nyújts neki lelki támaszt, legyél a jó barátja, és így van esélyed rá, hogy idővel beléd szeressen. De ne mondd el, mit érzel, csak légy mellette!

Amint szakít a barátjával, te ott leszel!...

... Tudom, ez most talán "sunyin" hangzik, de az élet így működik. Nem te fogod szétszedni a kapcsolatot, ha szétesik, az csakis azért volt, mert gyenge lábakon állt.

Ha meg erős, szállj ki a játékból még most!

2008. márc. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Ugyan ebben a cipőben vagyok...meghallgatom ha valami gondja van..

jóformán majdnem minden nap találkozunk , jól érezzük magunkat.Viszont rossz a bizonytalanság h szakítanak-e vagy nem.Ő már tudja mit érzek...de most hogy belegondoltam talán jobb lenne ha nem tudná mert így is vannak gondjaiés így még sz érzéseimmel is terhelem.Tetszünk egymásnak de nem rombolnám szét a kapcsolatot, mivel 5 hónapja együtt vannak -és bár úgy tűnik a fiút egyre kevésbé érdekli a dolog- Ő szereti és a világ minden kincséért sem szeretném ha miattam lenne vége mert akkor lehet hogy harag lenne köztünk.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, legyél mellette, hallgasd meg, a rossz kedve van vidítsd fel, de ha nem muszáj akkor ne mond el neki mit érzel -már ha érzel valamit- és amikor eljön a pillanat, legyél ott.

De ne várd hogy egyből szakítás után a nyakadba ugrik...maximum sírni..de biztosan kell neki egy kis idő ameddig elkezd azzal foglalkozni hogy új fiút keressen. És ez normális.

Egy fiú

2008. márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!