Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti erre hogyan reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti erre hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Barátommal egy hete vagyunk együtt,minden okés..egy valami baj van,hogy ő nagyon gazdag,én meg nem.Ők kb.egy palotában élnek,én pedig nem merem idehozni magamhoz,mert félek,hogy mit fog gondolni..most mit tegyek ? :S

18/L


2011. szept. 9. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret, nem érdekli. Ha érdekli akkor gyökér.
2011. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

így szedet fel a pasid?:


Sráác: Sziaa.

Csaj: Sziooka.

Sráác: jól nézel ki. :):$

Csaj: Ezzel nem fogsz ágyba dönteni ... :D

Sráác: Nem is akarlak, csak olyan gyönyörű a szemed. :)

Csaj: Ez elég gyenge volt tőled ...

Sráác: Van FILA táskám. :D

Csaj: Dugunk ?

2011. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem tutira nem zavarna, letojnám, hogy mennyi pénzed/pénzetek van, nem az a legfontosabb. Remélem, a barátod sem fog fennakadni ezen. Ha meg igen, akkor az legalább egy ok arra, hogy elzavard a sunyiba.
2011. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kááároly) válasza:
100%
Nem tudok mást mondani minta az első kommentelö,Ha ezért eltávolodna tölled akkor mind1.De ha szeret akkor téged szeret nem a gazdagságodat...
2011. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
hagyad már abba ezt a csicska filás divatszöveget-.-"
2011. szept. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
tök mindegs milyen körülnények között élsz, lényeg, hogy szeressen ha szeret nem sázmit semmi...
2011. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Nézd, tudom, hogy milyen érzés ez, mert én velem is ez a helyzet dajnos, hogynem a legjobb körülmények között élünk, de hiszen ez manapság Magyarországon nem túl ritka :/ De ha a fiú tényleg szeret, akkor nem fogja érdekelni, hogy milyen a házatok. De ha nem vagy biztos a dolgodban, akkor én azt tanácsolom, hogy várj még egy kicsit, és ha már úgy érzed, hogy készen állsz, akkor nyugodtan elviheted :)
2011. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret akkor nem érdekli !

Ha érdekli akkor meg viszont nem szeret.. *,*"

2011. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :))
2011. szept. 9. 20:43
 10/10 anonim ***** válasza:
örülni fog neked,legalább is magamból kiindulva... most én is jobban örülök egy olyan csajnak akinek egy 200ft-os kólával is ugyan olyan örömet tudok okozni mint a másik millernek aki 20grammos aranylánc alatt el se mosolyodik
2011. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!